Efektywnie, wygodnie i ekonomicznie – skorzystaj z ostatnich dni promocji na odkurzacz

Poświęcając swój czas na odkurzanie chcemy, aby było ono naprawdę efektywne. Nie bez znaczenia jest też wygoda, jaką gwarantują bezprzewodowe odkurzacze pionowe, a także względy ekonomiczne – teraz kupując odkurzacz Samsung Jet™ i dedykowaną dla niego stację czyszczącą możesz otrzymać nawet do 600 zł zwrotu na konto.

Obecnie bezprzewodowe odkurzacze pionowe i automatyczne cieszą się dużym zainteresowaniem polskich konsumentów*. Te pierwsze, choć designem najbardziej zbliżone są do odkurzaczy tradycyjnych, dzielą dziś od nich lata świetlne. Odkurzacze Samsung Jet™ łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie podnoszące efektywność sprzątania i higienę, z rozwiązaniami dla wygody użytkownika. A przecież o to w tym wszystkim chodzi.

„Nie” dla kurzu i alergenów

Przyjemniej i zdrowiej spędza nam się czas w wysprzątanych pomieszczeniach, w których obecność cząsteczek kurzu i alergenów ograniczona jest do minimum. Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ z silnikiem Digital Inverter o mocy aż do 550 W gwarantuje użytkownikom naprawdę efektywne sprzątanie. Urządzenie wyposażone jest w wielowarstwowy systemem filtracji, wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny**. Odkurzacz wyposażono w bogatą ofertę akcesoriów umożliwiającą skuteczne sprzątanie powierzchni każdego rodzaju, w tym specjalnie zaprojektowaną elektroszczotkę Soft Action, która skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia. W ofercie Samsung znajdziemy także dodatkowe akcesorium – nowoczesną stację czyszczącą, pozwalającą na proste i sterylne opróżnianie pojemnika, bez konieczności otwierania go***. Dzięki niej proces sprzątania jest jeszcze bardziej higieniczny.

„Tak” dla maksymalnej wygody

Efektywność odkurzania idzie w parze z wygodą. Dzięki zastosowanej w szczotce obrotowej głowicy 180° Samsung Jet™  prowadzi się z lekkością docierając do każdego zakamarka mieszkania. Odkurzacz jest lekki i poręczny, a teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości pozwala dostosować jej długość do naszego wzrostu. Wytrzymała bateria umożliwia pracę odkurzacza bez przerwy na ładowanie nawet do 60 minut****. Jet™ wyposażony został także w wolnostojącą stację ładującą, która utrzymuje urządzenie w stałej gotowości do pracy. Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwia sprawdzenie czy odkurzacz zawsze działa optymalnie. Możemy sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i rodzaj szczotki. W przypadku problemów ze szczotką otrzymamy powiadomienie, co znacząco ułatwia kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Zarówno pojemnik, jak i system filtrujący nadają się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia nam utrzymanie go w czystości.

Skorzystaj z ostatnich dni promocji Samsung

Z pomocą Samsung Jet™ odkurzanie staje się efektywne, wygodne a za sprawą trwającej promocji także bardziej ekonomiczne. Tylko teraz, kupując to urządzenie możesz otrzymać aż do 400 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą –  aż do 600 zł zwrotu na konto. Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie.

Leave a Reply