Ekologiczny oczyszczacz idealny na prezent

Świadomość ekologiczna cały czas rośnie, dlatego warto o tym pomyśleć, przy wyborze prezentów. Firma Mateko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy stawiają na nowinki technologiczne. Warto postawić na smart shopping i podarować bliskim coś, co będzie w trendzie eko i poprawi jakość ich życia.

Ekologia

Hybrydowy oczyszczacz powietrza Aria, został od początku do końca zaprojektowany w duchu eko. Firma Mateko daje swoim klientom nie tylko urządzenie, którego zadaniem jest oczyszczanie i uzdatnianie powietrza, ale także estetycznie zaprojektowane opakowanie, które można wykorzystać jako elegancki kontener na przykład do sezonowego  przechowywania ubrań czy butów.

Aplikacja Tuya

Spersonalizowana aplikacja Tuya dostępną w Google Play i App Store daje możliwość zdalnego sterowania urządzeniem, jak również opiekowania się rośliną, która jest integralną częścią oczyszczacza powietrza Aria. Dzięki wygodnej aplikacji możemy mierzyć temperaturę powietrza w pomieszczeniu, jego wilgotność oraz poziom zanieczyszczenia. Z danych powstają raporty, które użytkownicy mogą odczytywać i dzięki nim monitorować jak jakość powietrza zmienia się na przestrzeni miesięcy. Aplikacja została wzbogacona o innowacyjny autorski pomysł,  opracowany przez twórców ARII w oparciu o badania NASA – bibliotekę różnorodnych roślin, definiującą je jako najbardziej kompatybilne do całego systemu i posiadające najlepsze właściwości oczyszczające. Dzięki temu użytkownik będzie wiedział dokładnie jaką roślinę wybrać, aby uzyskać najlepszy efekt i cieszyć się czystym, świeżym i pachnącym powietrzem.

Leave a Reply