Szukasz mieszkania? Pobierz aplikację na smartfona

Nie masz czasu na przeglądanie ofert nieruchomości, siedząc przy komputerze czy kartkując lokalne gazety? Dzięki nowej aplikacji na smartfona możesz szukać wymarzonego M gdziekolwiek jesteś.

aplikacja na smartfona

aplikacja MobileEstate.eu

Michał Pasterczyk, Managing Director w Polishproperty.eu, firmie udostępniającej aplikację MobileEstate.eu, dedykowaną dla rynku nieruchomości:

– Nowoczesne technologie w postaci aplikacji mobilnych pozwalają zgromadzić i od razu wykorzystać informacje przydatne w danej dziedzinie. Możliwość szybkiego sprawdzenia i porównania kolejnych propozycji oraz konkretne ułatwienia w ewentualnym podjęciu dalszych kroków, warunkują sprawny przebieg poszukiwań mieszkania.

Aktualna baza wiedzy spływająca na nasze podręczne urządzenia jest z założenia jedynie podstawą do wszystkich działań. Przeglądanie poszczególnych ogłoszeń możemy dostosować do miejsca, w którym znajdujemy się aktualnie. Dostępne narzędzia pozwalają wynajdywać je na wirtualnej mapie, klasyfikować jako „ulubione”, a następnie wracać do nich w dogodnym momencie.

nieruchomosci

Przeglądanie poszczególnych ogłoszeń możemy dostosować do miejsca, w którym znajdujemy się aktualnie. fot.polishproperty.eu

Umożliwiają także dostęp do informacji na temat notariuszy, firm budowlanych, prawników, rzeczoznawców, jak również natychmiastowy, bezpośredni kontakt z pośrednikiem lub samym oferentem. W atrakcyjnej oprawie wizualnej organizują więc poruszanie się po mocno rozwiniętym i konkurencyjnym rynku.

 

Leave a Reply