Kominek z czasów XIX wiecznej Anglii

Meble w stylu wiktoriańskim, dzięki ponadczasowej kolorystyce oraz bogactwu zdobień, nadają pomieszczeniom wytwornego charakteru. Z myślą o tych, którzy pragną urządzić mieszkanie na podobieństwo królewskich komnat powstał kominek elektryczny z obudową. Majestatyczny wygląd kominka nawiązuje do czasów XIX wiecznej Anglii, pod względem funkcjonalności zaś spełnia oczekiwania współczesnego użytkownika.        

Dla koneserów sztuki

Kominki elektryczne kojarzą nam się zazwyczaj z nowoczesnym designem. Firma Glen Dimplex Polska  zadbała jednak o to, aby w ofercie znalazły się również takie, które idealnie wpiszą się w wystrój pomieszczeń urządzonych w klasycznym styl. Vienna marki Optiflame to elegancki kominek elektryczny z obudową, którego kunsztowne wykonanie, w wiktoriańskiej stylistyce zaintryguje nawet najbardziej wymagających estetów. Swój niepowtarzalny wygląd kominek Vienna zawdzięcza przede wszystkim oprawie w kolorze polerowanego drewna orzechowego, bogato pokrytej ornamentami oraz ręcznie wykończonymi detalami.

Precyzja wykonania oraz dbałość o najmniejszy szczegół sprawia, iż kominek Vienna prezentuje się niezwykle elegancko oraz gustownie. Na szczególną uwagę zasługuje również imponujący rozmiar. Szeroki na 153 cm, wysoki na 120 cm oraz głęboki na 57 cm kominek Vienna marki Optiflame wkomponuje się w wystrój wysokich oraz przestronnych pomieszczeń. Na tle dekoracyjnych tapet, wraz z tapicerowanymi meblami, ciężkimi zasłonami, pluszowymi dywanami oraz obrazami w zdobnych ramach stworzy niepowtarzalny klimat rodem z salonów XIX wiecznej Anglii za panowania królowej Wiktorii.

Kominek elektryczny Vienna marki Optiflame

Kominek elektryczny Vienna marki Optiflame


Dla miłośników funkcjonalności

Wystrój wnętrza w stylu klasycznym wymaga odpowiedniej oprawy oświetleniowej. Kominek elektryczny Vienna marki Optiflame z 32’’calowym wkładem kominowym z efektem płonących polan w oryginalny sposób podkreśli urodę starannie urządzonego przez nas pomieszczenia. Światło wydobywające się z kominka zaakcentuje bowiem piękno mebli oraz dodatków oraz wpłynie na stworzenie atmosfery oddającej klimat dawnych czasów. Imitacja ognia, uzyskana poprzez zastosowanie paleniska z żarzących się szczap drewna oraz delikatne ciepło rozprowadzane przez termowentylator sterowany za pomocą termostatu, sprawią, iż chwile spędzone przy kominku Vienna marki Optiflame na długo zapadną w pamięci.

Co więcej efekt migoczących języków ognia możemy uzyskać niezależnie od funkcji grzewczej. Niezwykle przyjemnym i relaksującym widokiem płomienia będziemy się mogli zatem delektować również w ciepłe, letnie wieczory.  Zwolenników praktycznych rozwiązań ucieszy fakt, iż kominek elektryczny Vienna marki Optiflame wyposażony został w wielofunkcyjnego pilota zdalnego sterowania. Z jego pomocą uruchomimy dodatkowe funkcje takie jak regulacja jasności i prędkości płomienia, bądź ustawienie Sleep, czyli automatycznego wyłączenia pracy urządzenia. Co więcej kominek elektryczny Vienna marki Optiflame posiada funkcję oczyszczającą powietrze z alergenów, pyłków oraz drobnych zanieczyszczeń, która dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

Pomieszczenia w wiktoriańskim stylu wymagają starannego doboru mebli oraz wygodnych w użytkowaniu dodatków. Kominek elektryczny Vienna marki Optiflame, dzięki połączeniu nietuzinkowych cech estetycznych oraz funkcjonalnych rozwiązań technologicznych pomoże w uzyskaniu niebanalnej i praktycznej aranżacji.
Kominek elektryczny Vienna

Efekt płonących polan Optiflame
Typ: kominek elektryczny z obudową
Kolor obudowy/ramy: orzech
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 120 cm x 153cm x 57 cm
Moc grzewcza: 1,6 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 300 W
Cena brutto: 5999 PLN brutto

Leave a Reply