Fototapety w świątecznym wydaniu

Boże Narodzenie to czas, w którym nierzadko serwujemy sobie powrót do korzeni: do tradycji, staropolskiej kuchni czy klasycznych elementów wystroju wnętrz. A zastanawialiście się jak mogłyby wyglądać święta w nowoczesnym wydaniu?

Sklep internetowy Fototapeta4u.pl w tym roku stawia na nieco inny klimat, adresowany do osób, które w swoich wnętrzach chciałyby stworzyć świąteczną atmosferę nowoczesnego wzornictwa.

Moc koloru, minimalizm i prostota – to trzy główne cechy wybranych wzorów fototapet, które dostępne są na stronie www.fototapeta4u.pl. Wśród tegorocznych propozycji prym wiodą renifery, które na ścianę wymagającego dekoratora mogą wskoczyć również w geometryczne odsłonie.

fototapety

fot. Fototapeta4u.pl

fototapety1

fot. Fototapeta4u.pl

A jeśli myślisz o całkowitej rezygnacji ze świątecznego drzewka na rzecz nowoczesnej choinki, bo twoje mieszkanie jest na tyle małe, że obecność drzewka w salonie wymaga gruntownego przemeblowania całego pokoju? Tu z pomocą przyjdą te fototapety, które w prosty sposób można przykleić do ściany, zastępując nimi iglaka, który za kilka tygodni pozostawi po sobie niesforne igiełki wbijające się w dywan. Czy to nie jest idealne rozwiązanie dla entuzjastów praktycznych rozwiązań?

fototapety5

fot. Fototapeta4u.pl

fototapety2

fot. Fototapeta4u.pl

Leave a Reply