Funkcjonalne rozwiązania do nowoczesnej łazienki

Marzymy, by przestrzeń wokół nas była elegancka, spójna i uporządkowana. Poddajemy się jednak łatwo dyktaturze przedmiotów. Półki w naszych łazienkach uginają się pod dziesiątkami tajemniczych buteleczek i tubek, a nieliczne szafki przepełnione akcesoriami nie domykają się.  Nic w tym dziwnego – w dzisiejszych czasach coraz więcej rzeczy uznajemy za niezbędne, a nasze mieszkania nie stają się przecież większe. Na dodatek nasza łazienka musi sprostać wielu zadaniom – jest pokojem kąpielowym, pralnią i składzikiem, bywa także suszarnią i domowym salonem kosmetycznym. Pozornie niemożliwe wydaje się pogodzenie stylistycznego minimalizmu z coraz większą liczbą przedmiotów.

SMART aranzacja biel

Kolekcja SMART marki Cersanit

SMART kontenerek

Kolekcja SMART marki Cersanit

A JEDNAK JEST ROZWIĄZANIE!

Kolekcja SMART marki Cersanit to system mądrze zaprojektowanych rozwiązań do łazienek, który odpowiada na wyzwania naszych czasów; zaspokaja apetyt na minimalizm, nie zmuszając nas do drastycznego ograniczenia ilości rzeczy w łazience. Najlepsze rozwiązania wymagają od projektantów sprytu i wyobraźni, a dla użytkowników wydają się być niezastąpione już po krótkim czasie korzystania z nich. Taka właśnie jest kolekcja SMART – przemyślane w najdrobniejszych szczegółach elementy zachwycają wygodą użytkowania i funkcjonalnością. Okazuje się, że tylko tyle, ale i aż tyle potrzebne jest, aby łazienka spełniała tak sprzeczne wymagania.

SMART lustro

Kolekcja SMART marki Cersanit

SMART szafka podumywalkowa

Kolekcja SMART marki Cersanit

SMART to pełna gama rozwiązań, które pomogą stworzyć przyjazną i wygodną łazienkę. Skandynawska, stonowana kolorystyka mebli SMART jest jednocześnie uniwersalna i elegancka. Można wybrać między nieskazitelną bielą, a szlachetną szarością frontów, które ładnie korespondują z obudową w kolorze jasnego jesionu. Kolekcja SMART dzięki przemyślanej, kolorystyce i nowoczesnym formom doskonale będzie wyglądać w wielu stylistycznych konfiguracjach. Wszystkie meble z kolekcji SMART wyposażono w wygodny system „PUSH” – rozwiązanie pozwalające jednym delikatnym ruchem otworzyć drzwiczki, czy szufladę.

SMART szafka slupek

Kolekcja SMART marki Cersanit

SMART szafka wiszaca

Kolekcja SMART marki Cersanit

SMART wanna

Kolekcja SMART marki Cersanit

Kolekcja SMART składa się między innymi z:

  • Komfortowej wanny z meblową obudową skrywającą trzy wygodne, podręczne i poręczne szafki oraz schowek na rzadziej używane przedmioty. To zaskakujące i zarazem nowatorskie rozwiązanie zachwyca funkcjonalnością oraz eleganckim wykończeniem.
  • Innowacyjnego, mobilnego lustra, które pozwala na wygodne zbliżanie i oddalanie tafli; to lustro rzeczywiście pozwala dostrzec więcej.
  • Słupka z pomysłowym i praktycznym układem półek, pozwalającym na przechowywanie nawet mopa z wiaderkiem.
  • Wiszącej szafki ze szklanymi półkami i funkcjonalnym systemem przegródek.
  • Szafek podumywalkowych wyposażonych w przepastne szuflady. Najmniejsza szafka z miejscem na papier toaletowy i szczotkę do WC doskonale sprawdzi się w toaletach.
  • Mobilnego niedużego kontenerka, który może być schowkiem, siedziskiem i koszem na pranie.

Leave a Reply