Intymna pielęgnacja wrażliwej kobiecości

Wyciąg z kory dębu jest bez wątpienia znanym od wielu lat antidotum na wiele problemów związanych z podrażnieniami śluzówki i intymnych miejsc kobiety. Swoją dobroczynną cechę kora dębu zawdzięcza garbnikom o silnych właściwościach bakteriobójczych, które koagulując białka wytwarzają na powierzchni skóry swoistą powłokę ochronną, łagodząc  stany zapalne oraz przyspieszając gojenie się mikro-urazów.

Wyciąg z kory dębu to kolejny z naturalnych ekstraktów roślinnych, wybrany do opracowania nowego żelu do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ. Nowy produkt obok istniejących już żeli z aloesem i bławatkiem pozwoli osobom o wrażliwej skórze i skłonnościach do alergii na komfort  codziennej pielęgnacji okolic intymnych bez podrażnień i kłopotów z reakcjami uczuleniowymi. Żel do higieny intymnej BIAŁY JELEŃ z korą dębu zawiera także  łagodzącą alantoinę oraz kwas mlekowy, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne ciała przed zewnętrznymi podrażnieniami.

zele hig intymna

(Żele do higieny intymnej Biały Jeleń)

Żel zmniejsza ryzyko występowania infekcji i korzystnie wpływa na błony śluzowe. Wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory i przywraca fizjologiczne pH.
Produkt nie zawiera alergenów i parabenów, dzięki czemu nie powoduje podrażnień wrażliwych miejsc kobiety.
Produkty dostępne w cenie ok. 7,90 zł.

Leave a Reply