Pierwszy w branży systemowy program gwarancyjny

Innowacyjna chemia budowlana klasy premium właśnie zadebiutowała na rynku. Producent stawia na gwarantowaną jakość i kompleksowość oferty. W odpowiedzi na oczekiwania wymagających inwestorów, architektów i wykonawców stworzono unikalny system gwarancyjny, łączący pokrycia podłogowe i ścienne oraz materiały do prac glazurniczych.

W pracach budowlanych najważniejsze jest zaufanie do stosowanych materiałów. Z tego założenia wychodzi właściciel marki Rotberg, Grupa Vinderen, która wprowadziła na rynek nowatorski system gwarancyjny, dający klientom bezpieczeństwo i pewność jakości remontów na minimum 6 lat.

RC Kamień Naturalny

RC Kamień Naturalny

Zdecydowaliśmy, że na potrzeby wymagającego klienta odpowiemy komplementarną usługą, jakiej dotychczas na naszym rynku nie było. Jednym z naszych najwyższych priorytetów zawsze była i jest dbałość o ponadprzeciętną jakość oferowanych przez nas produktów – mówi Zbigniew Gutowski, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju w Grupie Vinderen.

Niestety, zdarzało się, że nawet najlepsze płytki zamontowane przy pomocy nieodpowiedniego rodzaju klejów czy innych środków chemii budowlanej traciły swoje właściwości. Wielokrotnie powtarzały się również pytania naszych partnerów o rekomendowaną do naszych płytek chemię, dodaje Z. Gutowski.

Aktualnie w ofercie marki Rotberg znajdują się kleje, fugi, silikony i grunty. Z kolei Ceramstic to bogaty wybór płytek podłogowych i ściennych o niezliczonych wariacjach kształtów, wielkości, stylów i kolorów. W gwarancję systemową wliczone są wszystkie wymienione grupy produktów. Warunkiem skorzystania z programu jest wykonanie prac przez uprawnionego specjalistę, z użyciem zestawu produktów wyłącznie tych dwóch marek, stanowiących kompletny system. Producent wymienia w gwarancji także systemy dopasowane do konkretnych typów prac: RC+GLAZURA, RC+GRES, RC+WIELKI FORMAT oraz RC+KAMIEŃ NATURALNY.

Leave a Reply