Obejrzyj film w ogrodzie! WiFi poza domem

Letnia aura zachęca do przeniesienia się z laptopem lub tabletem na balkon, taras czy w zaciszny kąt ogrodu. Gdyby tylko był tam internet, gdyby można było obejrzeć ulubiony serial, ściągnąć muzykę lub pliki od przyjaciół, przeczytać wiadomości… Sposobem na zwiększenie zasięgu domowej sieci komputerowej jest użycie wzmacniacza, zwanego także repeaterem.

Wzmacniacz FRITZ!WLAN Repeater 300E zwiększa zasięg i wydajność sieci bezprzewodowej oferując prędkość przesyłu danych do 300 MBit/s. Można go zainstalować w każdym gniazdku elektrycznym, a konfiguracja ogranicza się jedynie do naciśnięcia przycisku WPS na obudowie.

wzmacniaczRepeater może pracować na dwóch częstotliwościach zapewniając odporność na zakłócenia (pasmo 5 GHz) oraz kompatybilność ze starszymi urządzeniami sieciowymi (w paśmie 2,4 GHz).

wzmacniacz 2Dodatkowo jest wyposażony w gigabitowy port Ethernet do połączenia z siecią domową urządzeń przewodowych, takich jak telewizor, odtwarzacze multimedialne, odbiorniki telewizji satelitarnej, drukarki i sieciowe dyski twarde. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi standardowymi routerami WLAN.

Leave a Reply