Przyjęcie w ogrodzie: sielski klimat Prowansji

Długi weekend majowy to czas, który nie sposób spędzić w domu. Piękna pogoda za oknem oraz optymistyczne prognozy pogody, to wystarczająca zachęta do tego, by już dziś zaplanować te kilka dni wolnego. Dekoria.pl podpowiada, w jaki sposób zaaranżować ogród, by dodatki, które znajdą się w naszym otoczeniu, zapewniły nam komfortowy wypoczynek.

dekoracja ogrodu aranzacje ogrodow 3

Kolekcja Quadro od Dekoria.pl

Kiedy pogoda za oknem dopisuje, warto spędzić czas na świeżym powietrzu. Udana zabawa i otoczenie, które sprzyja pełnemu odpoczynkowi, to najlepszy przepis na długi weekend. Istotne jest nie tylko to, co smacznego przygotujemy dla siebie i najbliższych, ale i sposób, w jaki zatroszczymy się o zaaranżowanie przestrzeni wokół.

dekoracja ogrodu aranzacje ogrodow 2

Kolekcja Quadro od Dekoria.pl

Dekoria.pl w tym sezonie proponuje dodatki w kolorach czerwieni. Kolekcja Quadro to tkaniny, które poprzez swój design i kolorystykę zbudują sielski klimat wprost z Prowansji. Urocza krata doskonale prezentuje się we wnętrzach, ale jak przekonują specjaliści, sprawdzi się również w dekoracji ogrodu. O czym należy pamiętać? Centralnym punktem naszych spotkań na świeżym powietrzu jest stół. Dlatego zadbajmy o to, by nie zabrakło na nim obrusu, gustownych serwetek i innych drobnych dekoracji. Krzesła wyposażmy w wygodne siedziska, które obecnie są dostępne w promocyjnej cenie, do -20% taniej. Co ważne, promocja obejmuje zarówno gotowe produkty, jak i te szyte na miarę. Meble ogrodowe (np. huśtawki) będą jeszcze wygodniejsze, gdy znajdą się na nich poduszki i miękkie pledy. Na koniec dodajmy kilka dodatków – kwiecistą ceramikę, na której podamy smaczne przekąski, czy też lampiony, które będą nam towarzyszyć podczas długich wieczorów.

dekoracja ogrodu aranzacje ogrodow 1

Kolekcja Quadro od Dekoria.pl

Kilka nowych dodatków w zaledwie kilka chwil odmieni stary komplet ogrodowy.A dodatkowe dekoracje, szczególnie te wokół naszego stołu, sprawią, że posiłek na świeżym powietrzu będzie prawdziwą ucztą dla naszych zmysłów – zarówno dla smaku, jak i wzroku.

dekoracja ogrodu aranzacje ogrodow 4

Kolekcja Quadro od Dekoria.pl

dekoracja ogrodu aranzacje ogrodow 5

Kolekcja Quadro od Dekoria.pl

Leave a Reply