Uniwersalny środek do wszystkich podłóg

Jeżeli w swoich domach mamy różne rodzaje podłóg, to zamiast kilku osobnych preparatów przeznaczonych do konkretnych powierzchni warto zastosować uniwersalny środek. Jednym z nich jest Sidolux do mycia uniwersalnego, który nie tylko pozwoli zaoszczędzić czas i ułatwi sprzątanie, ale również sprawi, że w naszym mieszkaniu będzie unosił się piękny zapach.

Sidolux do mycia uniwersalnego - konwalia

Żyjemy aktywnie i często w pośpiechu. Nadmiar obowiązków sprawia, że niejednokrotnie brakuje nam czasu na codzienne porządki. Warto więc właściwie dobrać środki do sprzątania, które nie tylko ułatwią nam utrzymanie czystości w naszych czterech kątach, ale również skrócą czas potrzebny do zaprowadzenia porządków.

Jeden środek, wiele zastosowań

Środki uniwersalne są dedykowane do wszystkich powierzchni twardych. Idealnie nadają się zarówno do paneli, kafelek drewna czy innych typów podłóg. Dlatego też jeden środek z powodzeniem może zastąpić kilka specyfików, które przeznaczone są do konkretnych rodzajów powierzchni. Zamiast więc używać różnych płynów – osobno do kuchni, łazienki czy pokoi – możemy zastosować tylko środek uniwersalny, który oszczędzi nasz czas.

Sidolux – uniwersalny środek do mycia

sidolux 2

Sidolux do mycia uniwersalnego - mydło marsylskie

Preparat Sidolux do mycia uniwersalnego do środek przeznaczony do mycia podłóg każdego typu. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia nie pozostawiając smug i zacieków. Unikatowy system Soda Power sprawia, że nie musimy szorować czyszczonej powierzchni. Składniki sody zmiękczają wodę, dzięki czemu cząsteczki brudu są szybciej i skuteczniej uwalnianie od podłoża. Co więcej Sidolux jest dostępny w szerokiej gamie pięknych zapachów. Mydło marsylskie i konwalia to tylko dwa zapachy, które mogą gościć w naszym domu przez długi czas po użyciu Sidolux-u.

Czas na…

Podłogi brudzą się w błyskawicznym tempie. Utrzymanie ich w idealnym stanie tylko z pozoru nie jest niczym skomplikowanym. Warto więc wybrać odpowiedni środek, który ułatwi i skróci sprzątanie sprawiając, że podłogi będą wyglądać naprawdę dobrze.

CENA: 5,99 zł – 6,99 zł

Leave a Reply