Nowe drzwi wewnętrzne – włoskie inspiracje

Nowe kolekcje skrzydeł drzwiowych wewnętrznych zadebiutowały na tegorocznych targach BUDMA. Teraz już dostępne są w sieci sprzedaży salonów RuckZuck.

Obie linie składają się z pięciu oryginalnych modeli, a ich nazwy zapożyczone zostały z Włoch: Lukka, to rodzinne miasto kompozytora Giacoma Pucciniego, twórcy opery Tosca, w regionie Toscanii. Drzwi dostępne są w czterech dekorach: akacja ST, jesion grafitowy ryflowany, jesion śnieżny ryflowany i wenge, które imitują okleiny naturalne.

Cztery z pięciu modeli każdej z kolekcji to drzwi, których płaszczyzna uatrakcyjniona została przeszkleniami. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Piąty model to skrzydło ozdobione płycinami, które – ze względu na większą prywatność i spokój, jaki zapewniają – sprawdzą się zarówno w pokojach służących do pracy, jak i w sypialniach.

Skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka wykonane są z elementów ramowych z płyty MDFokleinowanej laminatem „Classen Primo” lub „Classen Iridium”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

skrzydla drzwiowe

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Lukka: od 602,70 zł brutto, dostępne w salonach RuckZuck

drzwi wewnetrzne

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Tosca: od 651,90 zł brutto, dostępne w salonach RuckZuck

Leave a Reply