Jesienna kolekcja dodatków i dekoracji

Zwiastujące nadejście jesieni sowy zawitały już do home&you. Cieszący się nieprzemijającą popularnością motyw dekoracyjny odnajdziemy na różnego rodzaju dodatkach wyposażenia wnętrz – akcesoriach do kuchni, salonu czy sypialni.

homeyou kolekcja jesienna salon

fot. home&you

Są kolorowe, zabawne i niezwykle urocze. Sowy stały się niekwestionowanym hitem wśród wnętrzarskich motywów dekoracyjnych. Nie mogło ich też zatem zabraknąć w najnowszej jesiennej kolekcji home&you. Wypatrzymy je np. pośród akcesoriów kuchennych takich jak misy, patery, kubki czy silikonowe foremki. Prawdziwym miłośnikom do gustu z pewnością przypadnie też zaparzacz do herbaty w postaci małej sówki oraz komplet Owlish z białej ceramiki. W tym zestawie znalazły się m.in. filiżanki, kubki, cukiernice czy przyprawniki.

homeyou kolekcja jesienna salon

fot. home&you

Milusińskie sowy zdobią także dodatki do salonu oraz sypialni. Takie akcenty jak świece-sowy czy lampiony wniosą do wnętrz pozytywny nastrój. Aby jeszcze skuteczniej przegonić jesienną melancholię, możemy też sięgnąć po inne sowie ozdoby – np. wazon na kwiaty, gustowny bieżnik czy zegar. Z kolei o nasz spokojny sen zadbają sowy, które przysiadły na kompletach pościeli (np. Tweet lub Owl).

homeyou kolekcja jesienna sypialnia

fot. home&you

Sowy, uznawane za symbol mądrości, będą również idealnym motywem dekoracyjnym w pokoju malucha. W kolekcji KIDS TIME marki home&you znajdziemy m.in. ramki na zdjęcia, wieszaczki, szkatułki oraz koce.

homeyou kolekcja jesienna jadalnia

fot. home&you

Wszystkie dodatki z najnowszej kolekcji home&you dostępne są w salonach i sklepie online: www.home-you.com.

kolekcja jesienna

Kolekcja jesienna od home&you

Leave a Reply