4 magiczne kolekcje świątecznych dekoracji

W salonach home&you zapanowała właśnie magiczna atmosfera. A wszystko to za sprawą najnowszych kolekcji ozdób i dodatków. Świąteczne dekoracje ukryte zostały w czterech niezwykłych opowieściach.

Bogata oferta ozdób choinkowych, dekoracji świetlnych oraz figurek, stroików i akcesoriów zaprezentowana została w różnorodnych odsłonach. – Najnowsza propozycja home&you składa się z czterech linii dekoracyjnych o odmiennym stylu oraz kolorystyce. Każdą z nich wyróżnia inny motyw przewodni, a łączy ciekawe wzornictwo i precyzja wykonania – mówi Hanna Maruta, główny stylista marki home&you. – Zróżnicowana stylistyka pozwala z łatwością dopasować świąteczne dekoracje do każdego wnętrza i nadać im niepowtarzalny wyraz – zapewnia stylistka home&you.

Angel Glow

Pełne blasku ozdoby z kolekcji Angel Glow charakteryzuje bogate zdobnictwo, kolorystyka utrzymana w odcieniu starego złota oraz połyskujące wykończenia. Stylowe bombki, łańcuchy i stroiki, a także figurki w kształcie aniołów czy eleganckie świeczniki stworzą wyjątkowo uroczysty nastrój. Dekoracje będą idealnie współgrały z klasycznym, wyrafinowanym stylem wnętrz.

Angel Glow

Angel Glow od home&you

Snowflakes’ Charm

Do prawdziwie zimowej atmosfery przeniosą nas dodatki z linii, której motywem przewodnim są iskrzące płatki śniegu. W kolekcji Snowflakes’ Charm odnajdziemy śnieżnobiałe obrusy, świece i lampiony, jak również dekoracje choinkowe w kolorze czarnym lub srebrnym. Oryginalna stylistyka i kontrastujące barwy ozdób pozwolą stworzyć czarujące aranżacje, które spodobają się amatorom nowoczesnych wnętrz.

Snowflakes Charm

Snowflakes’ Charm od home&you

Christmas Joy

Z myślą o bardziej tradycyjnych gustach stworzona została linia Christams Joy. Dominują w niej  drewniane ozdoby utrzymane w tradycyjnych, świątecznych barwach: czerwieni i zieleni. Urocze figurki, zawieszki oraz bombki w zabawnych kształtach sprawią wiele radości najmłodszym domownikom, a u nieco starszych przywołają niezwykłe wspomnienia z dzieciństwa.

Christmas Joy

Christmas Joy od home&you

Winter Wonderland

Pastelowa kolekcja ozdób i akcesoriów jak za dotknięciem czarodziejski różdżki zamieni nasze wnętrze w bajkową krainę. Dodatki z linii Winter Wonderland – perłowe kule, zawieszki w kształcie baletnic czy figurki w kolorze pudrowego różu zachwycają subtelnym stylem i magiczną kolorystyką. Dzięki nim świąteczny czas będzie wyjątkowo radosny.

Winter Wonderland

Winter Wonderland od home&you

Leave a Reply