Kolekcja ekskluzywnych zegarków

Tej jesieni prezentujemy kolekcję ekskluzywnych, szwajcarskich zegarków. Pojedynczy czarny diament zdobi koronę każdego egzemplarza. Ta nowa kategoria to idealne uzupełnienie wachlarza produktów – wyrażająca autentyczność, unikalność, indywidualność i jakość wzornictwa w przystępnych cenach.

Zegarek na każdą okazję
Pierwsza kolekcja zegarków PANDORA obejmuje dziewięć niezwykłych linii – wszystkie reprezentują nowoczesny, stylowy wygląd. Jednocześnie wyróżniają się niezwykłymi detalami wymagającymi mistrzowskiej precyzji. Jako innowacyjny dodatek wprowadzamy wymienne ramki i paski przy wybranych modelach – możesz zmieniać je, tworząc prawdziwie osobisty zegarek dopasowany do stroju lub okazji. To fantastyczna zabawa!

Pandora kolekcja ekskluzywnych zegarków

Pandora - kolekcja ekskluzywnych zegarków

Linie Imagine oraz Imagine Grand
To niezwykła gama zegarków o sportowym charakterze a zarazem kobiecej delikatności, wykonanych ze szlachetnej stali lub pozłacanych, z ceramicznymi elementami. Dzięki masywnym kopertom zegarki bardzo zwracają uwagę i zdecydowanie podkreślają Twój indywidualny styl. Dodatkowo linia proponuje cały wachlarz wymiennych skórzanych pasków oraz ramek, dzięki czemu Twój zegarek może zmieniać się wraz z porą dnia, Twoim nastrojem czy garderobą!

Linia Grand Cushion
Utożsamia ponadczasowe piękno oraz wyjątkową, zarazem prostą estetykę w każdym elemencie zegarka. Ta niepowtarzalna linia idealnie łączy nowoczesność z klasyczną elegancją. Na szczególną uwagę zasługuje wyróżniający się model z 98 prawdziwymi diamentami dekorującymi jego oprawkę!

PANDORA wprowadza kolekcję ekskluzywnych zegarków

PANDORA wprowadza kolekcję ekskluzywnych zegarków

Linie Double Oblong, Petit Square, Petit Circle.
To drobne zegarki na podwójnym pasku wykonanym z miękkiej cielęcej skóry. Nadadzą Twojej stylizacji swobody i wyrafinowania, jednocześnie inspirując do łączenia ich z unikatowymi bransoletkami PANDORA , z którymi idealnie się komponują. Ponadto linia Double Oblong zachęca do wymiany paska na jeden z 10 dostępnych kolorów!

Linia Circles
Prezentuje eleganckie i bardzo kobiece, biżuteryjne zegarki na stalowej bądź pozłacanej bransolecie. Te modele to kwintesencja kobiecości, której składamy hołd naszą biżuterią, o zachwycającej finezji i dbałości o każdy detal.

Linia Facets
Wykonana jest ze szlachetnej stali i najwyższej jakości ceramiki. Fascynuje klasyczną i bardzo kobiecą linią w geometrycznym stylu. Oryginalna modułowa bransoleta nadaje zegarkom nowoczesny charakter oraz wprowadza lekki powiew wyrafinowania.

Linia Pure
To synonim duńskiego stylu, który wyraża się w minimalizmie i niezwykle kobiecym wzornictwie. Gustowne wykończenie zegarków nadaje im nowoczesny i zawsze modny wygląd. Kolekcja PANDORA Black Crown Diamond łączy ekskluzywną jakość z doskonałym wzornictwem, jednocześnie pozwalając na podkreślenie osobistego stylu każdej kobiety.

Leave a Reply