Na jesienne dolegliwości – chusteczki

Nadeszła jesień, a wraz z nią deszcz, wiatr, przeziębienia i towarzyszący im katar. By te jesienne dolegliwości okazały się jak najmniej uciążliwe przydadzą się delikatne chusteczki. Z nimi dużo łatwiej przebrniemy przez jesienne przypadłości.        

Nadeszła jesień, a wraz z nią deszcz, wiatr, przeziębienia i towarzyszący im katar. By te jesienne dolegliwości okazały się jak najmniej uciążliwe firma Metsä Tissue stworzyła delikatne chusteczki Lambi. Z nimi dużo łatwiej przebrniemy przez jesienne przypadłości.

Chusteczki Lambi idealne na jesień

Chusteczki Lambi idealne na jesień!

Delikatność i miękkość to słowa najlepiej odzwierciedlające produkty marki Lambi. Wszystkie chusteczki Lambi wykonane są z niezwykle delikatnej, a zarazem wytrzymałej bibułki powstałej z najwyższej jakości celulozy. Potwierdzeniem delikatności i wysokiego komfortu użytkowania jest pozytywny wynik testów dermatologicznych, którym zostały poddane wszystkie chusteczki marki Lambi. Dlatego na opakowaniach chusteczek Lambi znalazł się odpowiedni znak informujący o pozytywnym wyniku testów.

Jesienią w bogatym asortymencie chusteczek Lambi, nawet osoby posiadające bardzo wrażliwą skórę wokół nosa znajdą odpowiedni produkt dla siebie. Z myślą o najdelikatniejszej skórze podatnej na podrażnienia, stworzono chusteczki kosmetyczne Lambi Balsam, które nasączone są łagodzącym balsamem aloesowym. W kartoniku Lambi Balsam znajduje się 80 trzywarstwowych chusteczek. Cena ok. 4,99 zł.

W linii Lambi Balsam znaleźć można również chusteczki higieniczne złożone z czterech warstw miękkiej i delikatnej bibułki. Dostępne w dwóch wariantach: nawilżane balsamem  o delikatnym zapachu mięty oraz balsamem aloesowym. Pakowane w podręczne paczki po 10 chusteczek. Cena opakowania składającego się z sześciu paczek – 3,09 zł.

Na co dzień warto zaopatrzyć się w klasyczne, delikatne chusteczki kosmetyczne Lambi Ultra Soft. Są miękkie i niezawodne. W kartoniku znajduje się 80 chusteczek idealnych dla całej rodziny. Cena ok. 4,49 zł.

W tej klasycznej wersji doskonale znanych konsumentom produktów Lambi Ultra Soft, dostępne są również chusteczki higieniczne. Złożone z czterech warstw bibułki połączonej delikatnym, bocznym wygniataniem. Cena opakowania złożonego z 10 paczek – 3,99 zł. Opakowanie złożone
z 6 paczek – 2,99 zł.

Leave a Reply