Kolekcja świątecznych naklejek

Wykreowanie w domu prawdziwie świątecznej atmosfery zawsze rodzi wiele dylematów. Zadanie stworzenia harmonijnego i nie graniczącego z przesadą doboru bogatych dekoracji stanowi nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika magii świąt Bożego Narodzenia. Niecodziennym rozwiązaniem dla tego typu rozterek staną się wykonane z niebywałą precyzją naklejki dekoracyjne marki Redro.W niepowtarzalny sposób pomogą one podkreślić magiczny nastrój, towarzyszący przygotowaniom do nadchodzących świąt.

U Świętego Mikołaja za piecem

Z zimą nieodłącznie kojarzą się dwie rzeczy – baśniowy krajobraz wypełniony skrzącym się w słońcu śniegiem oraz niezwykła atmosfera zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. O ile na pierwszy z tych czynników nie mamy dużego wpływu, o tyle świąteczny nastrój, można bez problemu wykreować w każdym wnętrzu za sprawą  bogactwa dostępnych na każdym kroku dekoracji. Niemniej same ozdoby stanowią jedynie przebranie, pod którym skrzętnie ukryte jest codzienne oblicze domowych pomieszczeń. A gdyby tak całe wnętrze przemienić w świąteczną krainę? Paradoksalnie zadanie to można zrealizować bardzo szybko, nawet bez korzystania z magicznych mocy. Dzięki zaprojektowanym z niebywałą wyobraźnią naklejkom dekoracyjnym marki Redro, każde wnętrze w mgnieniu oka wypełni świąteczny duch.

naklejka2

Kolekcja naklejek Redro

Choć dekorując mieszkanie najczęściej cała uwaga skupiona zostaje na reprezentacyjnych pomieszczeniach, takich jak salon i jadalnia, to świąteczne naklejki tematyczne staną się wspaniałą ozdobą miejsca, w którym przed Wigilią spędza się najwięcej czasu. Mowa oczywiście o kuchni, gdyż to właśnie w niej powstają specjały mogące cieszyć podniebienia całej rodziny w czasie świątecznej uczty. Dobierając dostosowany zarówno do wystroju wnętrza, jak i do osobistych wymogów estetycznych motyw, można szybko i efektownie ozdobić dowolną powierzchnię – począwszy od lodówki i innych sprzętów kuchennych, a na oknie oraz ścianach skończywszy. Dzięki naklejkom marki Redro każda kuchnia z pomieszczenia w którym przygotowujemy codziennie posiłki przemieni się w cudowny warsztat elfów Świętego Mikołaja, który stanie się idealnym miejscem do podejmowania wielu świątecznych wyzwań kulinarnych.

naklejka1

Kolekcja naklejek Redro

Więcej niż naklejka

Słowem „naklejki” najczęściej określa się niewielkie obrazki jednorazowego użytku, które w krótkim czasie tracą swój pierwotny urok za sprawą mało wytrzymałego materiału i szybko blaknących barw. W przypadku produktów marki Redro mianem naklejek nazwano zupełnie nową klasę elementów dekoracyjnych, diametralnie różnych od ich pospolitych, niskojakościowych imienników. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych metod produkcji marka Redro oferuje motywy dekoracyjne, które nanoszone są na nośnik z pomocą kilku odmiennych technologii. Naklejka Standard charakteryzuje się wyrazistym drukiem, wykonanym na wodoodpornej, samoprzylepnej folii PCV, którą można czyścić bez ryzyka naruszenia wyrazistości wzoru. Dzięki temu idealnie nadaje się ona do oklejania mebli, drzwi oraz przedmiotów codziennego użytku, takich jak sprzęt AGD.

naklejka3

Kolekcja naklejek Redro

Naklejka Witrażowa oraz Naklejka FrontStick powstały z myślą o kreowaniu niepowtarzalnych wzorów na oknach i innych przeszklonych powierzchniach. O ile pierwsza z nich, za sprawą przeźroczystej folii, po naklejeniu na szybę tworzy intrygujący efekt barwionego szkła, o tyle technologia FrontStick charakteryzuje się zadrukiem po pokrytej klejem powierzchni. Powoduje to, że wyjątkowo łatwo i efektownie przyozdobi ona nie tylko domowe okna, ale i witryny sklepowe oraz szyby samochodowe. Ostatnia opcja skierowana jest do osób często zmieniających zdanie w kwestii wystroju wnętrz. Naklejka Magnes nadrukowana jest na podłożu magnesowym, co powoduje że można ją dowolnie przymocowywać i zdejmować z wszelkich metalowych powierzchni, a także modyfikować wykorzystywane wzory, dostosowując je płynnie do zmian gustu, mody, pory roku, czy nastroju.

Szeroka gama naklejek marki Redro pomoże nie tylko spotęgować panujący w domu nastrój świąt Bożego Narodzenia, ale dzięki skrupulatnemu zgraniu poszczególnych elementów aranżacyjnych z wybranym motywem dekoracyjnym podniesie znacznie atrakcyjność każdego wnętrza, wzbogacając go o nutę indywidualizmu i oryginalności.

naklejka4

Kolekcja naklejek Redro

Kolekcja naklejek Redro:
Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku
Przykładowa cena:
Naklejka Standard – Śnieżny Bałwanek
Wymiary: 100×100 cm
Cena: około 100zł brutto

Leave a Reply