Kolorowe sny w bajkowej pościeli

Twoje dziecko nie chce spać? Widok łóżka sprawia, że staje się płaczliwe i marudne, a Ty musisz zapomnieć o chwili dla siebie? Zamiast zamieniać wieczory w nieustanną walkę ze swoimi dziećmi spraw, aby same chciały kłaść się spać. Pomoże Ci w tym bajkowa pościel Mr. Fox. z oferty Bonami.pl. Niesamowite wizerunki bajkowych postaci i zwierząt umieszczone na poszewkach zamienią łóżeczko Twojej pociechy w przyjazną krainę snów, gdzie na mięciutkiej pościeli spokojnie prześpi całą noc.

Jeżeli Twój maluszek boi się spać sam, szukasz rozsądnych sposobów na poradzenie sobie z jego strachem, często za cenę swojego wolnego czasu.  Walka z lękiem małej pociechy bywa długa i męcząca, ale jako rodzic chcesz pomóc ukochanemu maluchowi. Czasem jednak pomysły mogą się wyczerpać. Wtedy z pomocą przychodzi bajkowa pościel Mr. Fox z oferty sklepu Bonami.pl, która z pewnością zaciekawi każdego malucha. Zabawne wzory umieszczone na poszewkach wzbudzą zainteresowanie dziecka, a łóżeczko, w którym śpi, wreszcie stanie się ważnym i przyjaznym elementem jego pokoju.

Zaglądając na Bonami.pl dostrzegamy wachlarz bajkowych motywów, gdzie każdy znajdzie coś dla swojego malca. Uwagę zwracają poduszki w kształcie zwierząt: śpiący hipopotam, śpiewający ptaszek, uśmiechnięty potworek. Do dziewczynek skierowane są poduszeczki w kształcie laleczek, domków lub Czerwonego Kapturka, dobrze znanego z baśni. W kolekcji bielizny pościelowej Mr. Fox, dostępnej na Bonami.pl, znajdziemy wzory, które zauroczą dziewczynki, jak i chłopców. Twoją córkę zachwycą cukierkowe kolory pościeli Little Birds w malutkie ptaszki lub komplet Kokeshi z wizerunkiem uroczej japońskiej laleczki. Chłopców natomiast zaciekawią planety i rakiety widniejące na poszwach i poszewkach kolekcji Space Rocket lub przyjaźnie machające roboty z pościeli o nazwie Robots. Szeroki wybór i uniwersalność wzorów dostępnych na Bonami.pl sprawią, że każdy rodzic znajdzie coś dla swojego malucha.

Sklep Bonami.pl oferuje bieliznę pościelową Mr. Fox w dwóch rozmiarach: 100×120 cm i 140×200 cm, dzięki czemu możemy wybrać komplet zarówno dla maluszka, jak i większego dziecka. W kolekcji znajdują się również ochraniacze do łóżeczka w sowy, domki, kolorowe słonie i uśmiechnięte hipopotamy, które swoimi barwami osłodzą sen najmłodszych. W ofercie Bonami.pl znajdziemy także białe bawełniane prześcieradła i poszewki na poduszkę oraz gotowe poduszki w kształcie domków lub rakiet kosmicznych, z kolorowymi postaciami wesołych potworków, robotów, laleczek, krokodyli i ptaszków. Wszystkie elementy kolekcji wykonano z wysokiej jakości delikatnej bawełny, co zapewnia Twojemu dziecku komfort podczas snu. Poszewki, jak i poduszki można prać w temperaturze 40°C, bez obawy o ich stan po wyciągnięciu z pralki.

Nietuzinkowe motywy i jasne barwy rozbudzają wyobraźnię dziecka i pozwalają snuć co wieczór wymyślone historie o przyjaznych postaciach widniejących na poduszkach. Zabawne ptaszki, uśmiechnięte stworki i wesołe rakiety kosmiczne na pewno sprawią, że co wieczór Twoje dziecko z chęcią się do nich przytuli, a Ty spędzisz spokojny wieczór bez dodatkowych zmartwień. Ciesz się z radości swojego maluszka i spraw, aby jego sny były jeszcze piękniejsze!

Pościel Mr. Fox to jedna z bardzo wielu designerskich perełek dostępnych w ofercie Bonami.pl, za sprawą których zrealizujemy najbardziej wyszukane fantazje związane z aranżacją domowej przestrzeni. Tematyczne kolekcje, które współpracujący z Bonami.pl creative hunterzy zamieszczają na stronie sklepu, przyciągają niecodzienną stylistyką, formą i wykonaniem. Niepowtarzalne egzemplarze trafiają do Bonami.pl jednak tylko na określony czas – dlatego amatorzy dobrego stylu muszą zachować iście detektywistyczną czujność.

Poduszki i komplety bielizny pościelowej dostępne w ofercie Bonami.pl
Poszwa na kołdrę i poduszkę 140×200 cm, różne wzory – 141 zł
Poszwa na kołdrę i poduszkę 100×120 cm, – 78 zł
Poduszki 40×30 cm, różne wzory – 55zł
Poduszki 50×30 cm, różne wzory – 43 zł
Ochraniacz do łóżeczka, różne wzory – 99 zł
Poszewka na poduszkę, biała 50×80 cm – 36 zł
Prześcieradło Mr. Fox, białe 90×200 cm – 57 zł
Prześcieradło Mr. Fox, białe 60×120 cm – 43 zł

posciel dla dzieci

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci10

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci11

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci12

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci13

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci14

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci15

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci16

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci2

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci3

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci4

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci5

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci6

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci7

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci8

fot. Bonami.pl

posciel dla dzieci9

fot. Bonami.pl

Leave a Reply