Komfortowe i eleganckie kolekcje łazienkowe

Wnętrze przestronne, komfortowe i eleganckie. Nie króluje w nim przepych i nadmiar, lecz doskonałe materiały w połączeniu z mądrym i wysmakowanym designem. Tak definiuje luksus Villeroy & Boch. Łazienkowe kolekcje marki pozwalają luksusowi zagościć w salonach kąpielowych – niezależnie od ich stylu!

Octagon i Squaro Prestige: bogactwo materiałów

Luksus w wydaniu umywalki Octagon i wanny Squaro Prestige zapewniają materiały, których nie powstydziłoby się nawet pałacowe wnętrze! Octagon to umywalka o doskonałym szlifie – jej forma to ośmiokąt wpisany w koło. Kształt oraz trwałość umywalka Octagon zawdzięcza materiałowi o nazwie TitanCeram. Dzięki niemu projektanci mogli osiągnąć precyzyjne kształty, niezwykle cienkie ściany i wyraźnie zarysowane krawędzie. Postument, na którym umieszczona jest umywalka, może być pokryty naturalną skórą, skórą ekologiczną albo fornirem. Do postumentu umywalki można dopasować obudowę wanny Squaro Prestige –  tworzoną w ręcznym procesie produkcji. Do długich kąpieli zachęca też jej wnętrze wykonane z Quarylu®, który utrzymuje ciepło wody i jest odporny na zarysowania.

elegancka lazienka 1

Umywalka Octagon i wanna Squaro Prestige od Villeroy & Boch

elegancka lazienka 2

Wanna Squaro Prestige od Villeroy & Boch

elegancka lazienka 3

Umywalka Octagon od Villeroy & Boch

LaFleur: ponadczasowy blask

Armatura, która nigdy nie przestaje lśnić? To LaFleur – baterie umywalkowe, wannowe i prysznicowe. Jej perfekcyjne proporcje, opływowe kształty i wyjątkowy blask współgrają harmonijnie zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami. A to dlatego, że LaFleur posiada aż 6 rodzajów uchwytów – krzyżowe oraz okrągłe, wykonane ze szła kryształowego, porcelany lub kryształu Swarovskiego. Oprócz klasycznej chromowanej wersji armatura LaFleur dostępna jest także w kolorze szampana. Nie można oderwać od niej wzroku!

elegancka lazienka 4

Armatura LaFleur od Villeroy & Boch

elegancka lazienka 5

Armatura LaFleur od Villeroy & Boch

Hommage: retro szyk

Hommage to luksus w stylu retro! Przestronny salon kąpielowy, w którym króluje wanna i stylowe dodatki, pozwoli celebrować codzienne obowiązki. Elegancki design charakterystyczny dla przełomu wieków przenosi nas do współczesności za sprawą nowoczesnych funkcji i materiałów. W skład linii Hommage wchodzi ceramika sanitarna z ozdobnymi reliefami oraz meble łazienkowe w dwóch odsłonach – w kolorze białym z blatami z czarnego marmuru lub w odcieniu drewna orzechowego z marmurem kararyjskim. A prawdziwym wehikułem czasu jest wolnostojąca wanna wykonana z Quarylu® – materiału, który utrzymując ciepło wody, nie pozwoli zakończyć kąpieli!

elegancka lazienka 6

Ceramika i meble łazienkowe Hommage od Villeroy & Boch

elegancka lazienka 7

Ceramika i meble łazienkowe Hommage od Villeroy & Boch

La Belle: zmysłowa romantyczność

Kształty La Belle to luksus dla ciała i wzroku. Idealnie wyprofilowane wnętrze wanny z Quarylu® przenosi do krainy zmysłowości… w której długie, relaksujące kąpiele to podstawa dobrostanu! Wybierać można wśród wanien wolnostojących, ze zintegrowaną obudową lub do zabudowy, które dodatkowo można wyposażyć w funkcję hydromasażu – bo nic nie odpręża lepiej niż musująca kąpiel po ciężkim dniu! Formy ceramiki i mebli La Belle powstały z inspiracji epoką romantyzmu. Ich płynne linie tworzą wspólny sensualny język dla całej kolekcji. Za sprawą La Belle można stworzyć aranżację jak z romantycznej baśni!

elegancka lazienka 8

Ceramika i meble łazienkowe La Belle od Villeroy & Boch

elegancka lazienka 9

Ceramika i meble łazienkowe La Belle od Villeroy & Boch

Leave a Reply