Kuchenne aranżacje inspirowane wielkim miastem

Paryż, Nowy Jork, Mediolan, Berlin czy szwajcarskie Lugano – kuchenne aranżacje inspirowane najbardziej stylowymi miastami świata to propozycja Franke dla wszystkich, którzy poszukują ciekawych pomysłów i rozwiązań.

Wyjątkowa galeria zdjęć, współczesnych, kosmopolitycznych przestrzeni tworzy bogaty świat inspiracji, które z powodzeniem można zaadaptować do własnych potrzeb. Inspiracje Franke opierają się na urządzeniach kuchennych, które doskonale wkomponowują się w przestrzeń otwartych kuchni, czasem delikatnie wyznaczając granice swoich stref.

Ergonomia i wygoda pracy w kuchni to wspólna cecha aranżacji kuchennych jakie proponuje marka Franke. Niezależnie od szerokości geograficznej i klimatu, produkty Franke dają możliwości stworzenia perfekcyjnej i naprawdę niepowtarzalnej kuchni. Podstawą jest dobrze wyposażona strefa wody i strefa gotowania, wokół których koncentrują się prace kuchenne. Dlatego, poza funkcjonalnym zlewozmywakiem i baterią, tak ważne są dodatkowe akcesoria jak deska do krojenia czy stalowa wkładka do odsączania. Płyty grzewcze oraz piekarniki to niezbędne narzędzia do każdej kulinarnej kreacji.  Wspólne, domowe posiłki to potrzeba, którą kultywują zarówno lubiący szybkie dania Amerykanie, jak również francuscy czy włoscy wielbiciele narodowej kuchni.

Kuchnia XXI wieku coraz częściej otwiera się na przestrzeń dzienną, w której uczestniczą wszyscy domownicy i goście niezależnie czy jesteśmy w Polsce, Włoszech czy Francji. Dzięki inspiracjom Franke można stworzyć swój własny styl, dostosowany do charakteru i powierzchni kuchni, jaką dysponujemy. Nie bójmy się  eksperymentować!  Wzorując się na aranżacjach Franke możemy się przekonać, że nowoczesne, minimalistyczne urządzenia AGD komponują się z wnętrzem w dowolnym stylu, a łącząc stylizowane sprzęty z niebanalnymi dodatkami w nowoczesnym wnętrzu, uzyskamy własny styl, podkreślając naszą indywidualność.

kuchnia paryz

Franke - Paryż

kuchnia berlin

Franke - Berlin

kuchnia mediolan

Franke - Mediolan

kuchnia nowy jork

Franke - Nowy Jork

Leave a Reply