Kolekcja porcelany z wiosennym motywem motyli

DŁUGA showroom to nowa przestrzeń otwarta w samym centrum Warszawy dla wszystkich, którzy lubią pięknie żyć i otaczać się wyjątkowymi przedmiotami. Króluje tu wysmakowane wzornictwo i niepowtarzalny styl tak ostatnio pożądany przez miłośników dobrego smaku.

Kolekcja porcelany Vista Alegre 1

Kolekcja porcelany Vista Alegre

Twórcy przestrzeni DŁUGA stawiają na dobry polski design, jednak nie tylko. Wśród oferowanych przedmiotów, mebli, dywanów, tapet i tkanin, ważne miejsce zajmuje kolekcja portugalskiej porcelany królewskiej Vista Alegre, która współpracuje ze światowej sławy projektantami mody i designerami, takimi jak: Christian Lacroix, Brunno Jahara, Karim Rashid, Beatriz Lamanna czy wybitnie uzdolniony młody Polak – Bartek Mejor.

Kolekcja porcelany Vista Alegre 2

Kolekcja porcelany Vista Alegre

W wiosenne klimaty idealnie wpisuje się kolekcja porcelany Vista Alegre zaprojektowana przez Christiaa Lacroix pod nazwą Butterfly Parade. Motyw motyli jest jednym z ulubionych przez tego światowej sławy projektanta. Na śnieżnobiałej porcelanie staje się on wyjątkowo eteryczny, radosny i pełen wigoru. Patrząc na te kruche naczynia nie sposób nie odnieść wrażenia, że niezwykle kolorowe motyle unoszą się tuż nad ich powierzchnią i za moment odlecą.

Kolekcja porcelany Vista Alegre 3

Kolekcja porcelany Vista Alegre

Złocenia i platynowe wykończenia, połączone z prostą formą porcelany, sprawiają, że kolekcję Butterfly Parade można z powodzeniem łączyć z inną również tego projektanta – Sol y Sombra, którą charakteryzują nieregularne czarne i białe pasy połączone w geometryczne wzory, zaakcentowane złotymi i platynowymi zdobieniami. Motyw motyla pojawia się również tu – na wewnętrznej stronie filiżanek i kubków, a nawet spodach talerzy, co czyni tę porcelanę jeszcze bardziej luksusową, a także świadczy o tym, że Lacroix w zręczny sposób bawi się stylami i sprawia mu to wyjątkową przyjemność.

Kolekcja porcelany Vista Alegre 4

Kolekcja porcelany Vista Alegre

DŁUGAshowroom
ul. Długa 8/14 lok 67
00-238 Warszawa

Kolekcja porcelany Vista Alegre 5

Kolekcja porcelany Vista Alegre

Kolekcja porcelany Vista Alegre 6

Kolekcja porcelany Vista Alegre

Leave a Reply