Lampiony – sposób na rozświetlenie wnętrz

Chyba nikt nie lubi jak jesienna szaruga wkrada się do domu i sprawia, że nawet w ciągu dnia w mieszkaniu panuje półmrok. Sposobem na rozświetlenie wnętrz mogą być nastrojowe lampiony. Marka home&you poleca ciekawe wzory, które dają różnorodne efekty świetlne.

lamiony

Lampiony od home&you

Więcej światła

Jeżeli chcemy, aby lampion rozświetlił wnętrze dając dużo światła i zastępując np. lampkę, warto wybrać wysoki i mocno przeszklony model. W kolekcji home&you dostępne są lampiony, które mają nawet 50 cm wysokości. Możemy je postawić na podłodze w salonie lub sypialni i uzyskać podwójny efekt – dekoracyjny oraz świetlny. O intensywności światła zadecyduje także rodzaj świeczki. Niektóre modele przystosowane są na kilka tealightów lub dużą świecę. Wybierać możemy także pomiędzy lampionami wykonanymi z drewna lub z metalu, jak i wśród tych o minimalistycznym designie lub ozdobionych wzorami, dających ciekawy efekty cieni.

Kolorowo, nastrojowo

Innym rodzajem lampionów są latarenki, które może nie dają tak wiele światła, ale tworzą niezwykły nastrój i są jednocześnie ciekawą ozdobą. Przybierają różne kształty – w kolekcji home&you znajdziemy m.in. kolorowe sowy, dynie, domki oraz ażurowe kule. Możemy je rozświetlić umieszczając w środku tealighta lub małą świeczkę – np. zapachową. Takie lampiony będą również ciekawym elementem nakrycia stołu, ozdobą okna lub miłym akcentem w sypialni.

lampiony dekoracyjne

Lampiony od home&you

Więcej ciekawych wzorów lampionów można znaleźć na stronie www.home-you.com.

Leave a Reply