Metalowe dodatki do nowoczesnych wnętrz

Dodatki we wnętrzach pełnią ważną rolę aranżacyjną. Nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale również estetyczną. Warto więc zastanowić się nad doborem dodatków do wnętrza. W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzą się metalowe dodatki, które podkreślą charakter aranżacji. Sprawdź, jak wykorzystać we wnętrzu metalowe dodatki i zainspiruj się!

zegar ścienny 800x558

Metalowe dodatki w kuchni

W nowoczesnej kuchni metalowe dodatki będą tzw. kropką nad i całej aranżacji. Ich funkcjonalne zastosowanie sprawdzi się w pomieszczeniu. Metalowy koszyk na owoce lub kuchenne akcesoria, takie jak: stojak na papierowy ręcznik czy serwetnik ułatwią Ci pracę w kuchni, a także udekorują wnętrze.

Metalowe lampiony w salonie

…są niezwykle modnym dodatkiem, który prezentuje się bardzo efektownie. Wybierz prostą białą świecę i umieść wewnątrz lampionu. Z pewnością taka dekoracja zachwyci niejednego gościa i umili długie, jesienne wieczory, które zbliżają się wielkimi krokami.

Metalowe akcesoria łazienkowe

Wybierając metalowe akcesoria łazienkowe, kieruj się ich funkcjonalnością. Postaw więc na metalową półkę bądź wieszak na ręcznik lub szlafrok. Czarny kolor dodatków podkreśli surowość nowoczesnego wnętrza.

opoczno splendour aranzacja lazienki loft lazienka w stylu loftowym

Leave a Reply