Mleczne wariacje bez wychodzenia z domu

Cały urok cafe latte to nie tylko smak, ale też ciekawy wygląd. To właśnie w dobrze spienionym mleku tkwi tajemnica warstw cieszących oko kawiarza. Dla tych, którzy pragną przygotować efektowną kawę dla siebie i gości, firma MPM wprowadza do swojej oferty urządzenie do spieniania i podgrzewania mleka MKW-01M.

Co łączy dobrze przygotowane klasyczne cafe latte, kakao z pianką i karmelowe frappe? Odpowiedź jest prosta – dobrze spienione mleko. Jednak łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. W praktyce realizacja na własną rękę przepisów na te napoje jest prawie niemożliwa bez użycia odpowiedniego sprzętu. Miłośnicy kawy mogą skorzystać z pomocy nowego urządzenia MKW-01M firmy MPM, służącego do spieniania i podgrzewania mleka.

Model MWK-01M jest poręczny i wygodny w użyciu. Ci, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą, będą w stanie obserwować poziom spienienia mleka przez transparentną pokrywę. Z kolei osoby, którym zdarza się zagapić, również mogą być spokojne o dobrze przygotowane mleko, ponieważ urządzenie wyłącza się automatycznie, a system termoizolacji gwarantuje utrzymanie pożądanej temperatury przez dłuższy czas. Nowy produkt nie tylko pomoże przygotować idealną piankę, ale także podgrzeje mleko do śniadaniowych płatków, bez ryzyka powstania kożucha. Wystarczy wybrać opcję podgrzewania z mieszaniem.

Jak się okazuje samodzielne przygotowanie profesjonalnej kawy (i nie tylko) w domu jest możliwe nawet bez posiadania ekspresu. Niewielkich rozmiarów urządzenie do spieniania i podgrzewania mleka, w mgnieniu oka przygotuje puszystą piankę do cafe latte lub kakao. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie do wymyślania nieszablonowych wariacji na temat ulubionego, energetycznego napoju.

MKW 01M

Nowe urządzenie MKW-01M z obudową ze stali nierdzewnej, ma pojemność 500 ml. W kilka sekund spieni mleko na zimno, na ciepło lub po prostu je podgrzeje.

Elektryczne urządzenie do spieniania i podgrzewania mleka MKW-01M
Cena: 150 zł
Opis:
Obudowa ze stali nierdzewnej
Dzbanek o podwójnych ściankach – system termoizolacji – gwarantuje przedłużone utrzymanie właściwej temperatury mleka
Spienianie mleka w kilka sekund na ciepło i na zimno:
Funkcja spieniania mleka z podgrzewaniem
Funkcja spieniania mleka bez podgrzewania
Funkcja podgrzewania mleka z mieszaniem
Pojemność maks. 500 ml
Dwie wymienne nakładki do spieniania i mieszania mleka
Stabilna obrotowa podstawa 360o
Transparentna pokrywa z mocowaniem na mieszadła
Nóżki antypoślizgowe
Lampki kontrolne stanu pracy
Automatyczne wyłączanie
Parametry techniczne:
220-240 V 50/60 Hz
500 W

Leave a Reply