Modne zegary ozdobą wnętrza

Są takie elementy w wystroju dobrze zaaranżowanego wnętrza, których piękno zewnętrzne stanowi aspekt równie istotny, co praktyczność codziennego użytkowania. Na szczęście współczesny design nie wymaga od nas, byśmy musieli wybierać pomiędzy estetyką i użytecznością.

Punktualność to wielka cnota. Szczególnie we współczesnych czasach, gdy przewidziane komplikacje, nagłe telefony i rozmowy, które musimy odbyć tu i teraz, krzyżują nam plany. Tym większe znaczenie ma zegar – dobrze wkomponowany w przestrzeń, widoczny z wielu punktów pomieszczenia, czytelny. Nowoczesne, designerskie, utrzymane w minimalistycznej stylistyce zegary holenderskiej marki Leff doskonale wpisują się w lansowaną przez trendy wnętrzarskie kolorystykę. Biel, czerń oraz odcienie szarości, niekiedy tylko przełamane drobnym barwnym akcentem stanowią efektowne dopełnienie wnętrza utrzymanego w stylistyce skandynawskiej, zarówno w jej odsłonie nowoczesnej, jak i tej tradycyjnej, pełnej elementów w stylu vintage.

zegar1

Zegar Leff to nie tylko piękny przedmiot, lecz również doskonałej jakości sprzęt. Dzięki doborowi wysokogatunkowych materiałów, a także japońskiej precyzji wykonania mechanizmu, zegary holenderskiej marki intensywnie wyróżniają się na tle ofert producentów czasomierzy. Projektanci zaznaczyli ich niepowtarzalność również zewnętrznie, przez tak zwaną orange dot – pomarańczowy punkt  na cyferblacie. Charakterystyczny punkt wieńczy hasło less of the same, more of the difference, czyli mniej jednakowości, więcej indywidualizmu. Trudno nie zgodzić się z dewizą twórców Leff.

zegar2

Zegary holenderskiej marki Leff można znaleźć w sklepie internetowym Calvado.pl.

Leave a Reply