Stylowe i zabawne dodatki do łazienki

Planując wystrój łazienki bardzo często skupiamy się na głównych elementach takich jak armatura łazienkowa i ściany wewnętrzne. Nie wolno jednak zapomnieć o drobiazgach, które mimo niewielkich rozmiarów mają niemałe znaczenie. Poniżej prezentujemy Wam zatem parę uroczych, zabawnych gadżetów, które uzupełnią wyposażenie łazienki i poprawią nam humor o poranku.

Małe rybki na sznurku na pierwszy rzut oka mogą wydawać się czymś całkowicie nieprzydatnym. I faktycznie – nie maja konkretnego przeznaczenia, stanowią tylko zabawną dekorację. Mogą towarzyszyć naszemu dziecku w kąpieli, mogą wisieć pod prysznicem.  Taka dekoracja łazienki przydaje się nie tylko tam, gdzie są małe dzieci. Dorosłym domownikom również będą przypominały, że nie warto brać życia zbyt serio.

wyposazenie lazienki

Dekoracja łazienki, fot. Really Linda Barker

Wystrój łazienki nabierze zupełnie innego charakteru, jeśli zamiast plastikowych butelek kosmetyki będą zamknięte w kryształowych flakonikach. Olejki, żele i szampony będą wówczas wyglądały niczym czarodziejskie eliksiry. W ten sposób codzienne czynności, które wykonujemy dla urody będą miały w sobie coś z magii.

wyposazenie lazienki 2

Buteleczki na kosmetyki, fot. Really Linda Barker

Absolutnie niezbędnym elementem jeśli chodzi o wyposażenie łazienki są haczyki na ścianach. Bardzo często wybieramy zwykłe, najprostsze, byle tylko umożliwiały powieszenie ubrań lub ręczników. A może warto to zmienić? Wybierzmy subtelne, ale ozdobne haczyki w kształcie wiosennych kwiatów. Prawda, ze śliczne? Sprawdzą się nie tylko, jeśli chodzi o wystrój łazienki. Równie dobrze możemy umieścić je w kuchni i powiesić na nich filiżanki.

wyposazenie lazienki 3

Haczyki, fot. Really Linda Barker

Ręcznik zamiast na haczyku wygodniej jest powiesić na szerokim wieszaku. W ten sposób dużo szybciej będzie suchy. Tutaj również możemy wybierać pomiędzy najzwyklejszym, prostym a bardziej ozdobnym wyposażeniem. Aranżacja łazienki na biało będzie wyglądała ciekawiej, jeśli wybierzemy wieszaki w kolorze złotym, ozdobione delikatnym, roślinnym motywem.

wyposazenie lazienki 4

Wieszak, fot. Really Linda Barker

Kaktusy , które świecą? Nie, to nie halucynacje 🙂 To tylko świeca w kształcie rośliny. Koło tak nietypowego gadżetu z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Świeczki wyglądające jak prawdziwe rośliny doniczkowe to kolejny zabawny gadżet, który sprawi, że nasz wystrój łazienki będzie zabawny i oryginalny. Ponadto, światło świec w łazience jest bardzo nastrojowe i pozwala na znacznie lepszy relaks podczas kąpieli.

wyposazenie lazienki 5

Świece w kształcie kaktusów, fot. Really Linda Barker

Wspomniane świece są dostępne nie tylko w kształcie kaktusów, ale również innych roślin. Spójrzmy na te w kształcie hiacyntów. Prawda, że wyglądają realistycznie?

wyposazenie lazienki 6

Świece w kształcie hiacyntów, fot. Really Linda Barker

 

Chcesz, aby Twoja łazienka się wyróżniała? Zobacz te umywalki

Leave a Reply