Design i funkcjonalność dodatków

Zobacz, że design może być funkcjonalny. Te oryginalne dodatki i dekoracje wnętrz zaskakują pomysłowością, nie rezygnując z wysokiej jakości wykonania.

Nowoczesne projekty niemieckiej marki Authentics pozwalają stworzyć aranżację przestrzeni, która ujmuje niezwykłym charakterem, a przy tym równie mocno cieszy swoją funkcjonalnością.

Stojący w kącie holu piesek, stanowi nie tylko element wystroju, ale również przydatną polerkę do butów.

polerka do butow

Polerka do butów - 1859,00 zł

Niezwykły wieszak Wardrope, w postaci liny z czterema zawieszkami, idealnie spełnia swoje zadanie, a dzięki niewielkim rozmiarom, pasuje nawet do bardzo wąskich pomieszczeń.

wieszak

Wieszak Wardrope - 379,00 zł

Również czarny, plastikowy gazetownik nie od razu zdradza swoje przeznaczenie, nie mniej z powodzeniem porządkując zebraną danego dnia prasę.

gazetownik

Gazetownik - 249,00 zł

Niezwykle oryginalne doniczki na zioła, stworzone z trzech połączonych ze sobą poliestrowych toreb zawieszonych na stelażu, to jeden z przykładów. Odpowiednio zabezpieczają rośliny, a przy tym świetnie prezentują się zarówno we wnętrzu nowoczesnej kuchni, jaki i jako element wystroju tarasu czy balkonu.

doniczki

Doniczki x3 Plant Bags - 539,00 zł

Podobnie torebka śniadaniowa, której klasyczna wersja papierowa ustąpiła miejsca kolorowemu płótnu. W nieprzeciętny sposób pozwala skryć w swoim wnętrzu ulubiony posiłek, jak i świetnie porządkuje rozrzucone w łazience drobiazgi.

torebki sniadaniowe

Torebka Authentics - od 55,00 zł

Wszystkie wymienione w materiale gadżety marki Authentics dostępne są w sklepie internetowym – www.calvado.pl.

Mało? Zobacz te haczyki – wesoło odmienią nudne wnętrza. No i trochę poważniejsze akcesoria kuchenne.

Leave a Reply