Nagrodzone płytki imitujące drewniane panele

Konkurs Perły Ceramiki, organizowany od 2004 roku, promuje najpiękniejsze i wyróżniające się technologicznie płytki dostępne na polskim rynku. Grupa Tubądzin trafia do tego zestawienia kolejny raz. Nowa kolekcja marki Tubądzin – Royal Place, zdobyła najwięcej głosów architektów oraz projektantów wnętrz i uzyskała tytuł Perły Ceramiki Projektantów.

plytki imitujace drewniane panele 1

Kolekcja marki Tubądzin – Royal Place

Wyboru najpiękniejszej kolekcji, wśród zgłoszonych do konkursu, dokonali architekci oraz projektanci wnętrz, będący użytkownikami programu CAD Decor.

Kolekcja Royal Place Grupy Tubądzin to płytki odwzorowujące drewniane panele ścienne. Te w kolorze surowego drewna mogą kontrastować z resztą ścian lub z nimi współgrać. W kolekcji znajdują się również strukturalne płytki ścienne, odzwierciedlające misternie ułożoną, drobną drewnianą kostkę, płytki o strukturze linearnej, które odbierają drewnianej naturze nieco dosłowności oraz mozaiki o linii falistej. Płytki z kolekcji Royal Place są doskonałe do stworzenia aranżacji zarówno nowoczesnych, minimalistycznych, jak i pałacowych.

plytki imitujace drewniane panele 2

Kolekcja marki Tubądzin – Royal Place

Jak podkreśla Jury: – To ciekawa kolekcja, która ujmuje udanym połączeniem białych płytek z perfekcyjnie odwzorowującymi drewno. Piękne elementy dekoracyjne, zwłaszcza kasetony, gorseciki, plecionka 3D i listwa Steel. Oryginalne płytki podłogowe – białe ze ściętymi rogami plus drewnopodobne kostki. Kolekcja ta daje dużo możliwości tworzenia interesujących aranżacji wnętrz.

– Perły Ceramiki Projektantów dla kolekcji Royal Place potwierdzają, że tworzymy płytki cieszące się uznaniem nie tylko Klientów, ale także architektów oraz projektantów wnętrz. Nagroda ta jest dla nas tym bardziej cenna, ponieważ designerzy dzięki bezpośredniemu kontaktowi z Klientem mają doskonałą obserwację rynku. To prestiżowe wyróżnienie ze strony osób, które z płytką pracują na co dzień i inspirują wybory użytkowników – mówi Piotr Popłonikowski, Marketing Manager Grupy Tubądzin.

plytki imitujace drewniane panele 3

Kolekcja marki Tubądzin – Royal Place

plytki imitujace drewniane panele 4

Kolekcja marki Tubądzin – Royal Place

plytki imitujace drewniane panele 5

Kolekcja marki Tubądzin – Royal Place

Leave a Reply