Narożnik ogrodowy metalowy – zalety, wybór, ceny

Szukasz wygodnego narożnika ogrodowego w niskiej cenie? Postaw na narożnik metalowy! Sprawdź zalety narożników, porady dotyczące ich wyboru oraz ceny.

Dlaczego warto kupić narożnik metalowy do ogrodu?

Narożniki to bardzo popularne meble ogrodowe, które zapewniają wysoki komfort podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Perfekcyjnie nadają się na leniwe popołudnie spędzone w rodzinnym gronie, ale również do przyjmowania gości.

Wśród dostępnych modeli narożników znajduje się narożnik ogrodowy metalowy Haste który wykonany jest z metalowej ramy, na której umieszczane są wygodne poduszki. Do ich produkcji stosuje się najczęściej stal albo aluminium.

Metalowe narożniki ogrodowe mają wiele zalet, między innymi:

  • Są odporne na czynniki pogodowe – metal, z którego są wykonane, jest wykańczany technikami antykorozyjnymi.

  • Mają atrakcyjny wygląd – świetnie wyglądają w nowoczesnych i tradycyjnych aranżacjach.

  • Są wygodne – dzięki zastosowaniu miękkich poduszek korzysta się z nich bardzo komfortowe.

  • Są lekkie – można łatwo zmieniać ich pozycję.

  • Są przystępne cenowo – można kupić je w niskich cenach.

  • Nie wymagają specjalnej konserwacji – w celu usunięcia plam wystarczy tylko przetrzeć je ściereczką z wodą, ewentualnie z dodatkiem płynu czyszczącego.

Jak wybrać najlepszy narożnik ogrodowy metalowy?

Wybierając mebel jak narożnik ogrodowy metalowy, warto przede wszystkim kierować się jego rozmiarem oraz jakością wykonania.

Wymiary narożnika powinny być dopasowane do liczby osób, które mają korzystać z mebla. Do wyboru są narożniki przeznaczone dla 3, 4, 5, a nawet większej liczby użytkowników.

Warto także zwrócić uwagę na materiały użyte do produkcji mebla. Lepszym wyborem będzie narożnik aluminiowy, który jest bardziej odporny na czynniki pogodowe, natomiast tańszy będzie narożnik stalowy.

W sprzedaży można znaleźć także zestawy mebli ogrodowych zawierających narożnik ogrodowy metalowy i dodatkowe elementy, najczęściej stolik ogrodowy. Dostępne są też większe serie zawierające meble jak stoły, krzesła, leżaki, fotele, pufy w tym samym stylu.

Narożnik ogrodowy metalowy – cena

Najczęściej za mebel jak narożnik ogrodowy metalowy należy zapłacić od około 1500 złotych do 2500 złotych, przy czym w przypadku większych modeli trzeba liczyć się z wyższymi cenami.

Za zestaw składający się z mebli ogrodowych jak narożnik oraz stolik należy zapłacić najczęściej od około 2900 do 4000 złotych.

Ceny narożników metalowych do ogrodów oraz innych mebli ogrodowych można już teraz sprawdzić w sklepach internetowych prowadzących ich sprzedaż.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: [email protected]

Leave a Reply