Nowoczesne łazienki: czarne baterie łazienkowe

Kolory armatury łazienkowej kojarzą się większości z nas jedynie z typowym srebrnym chromem. Jednak coraz więcej osób, chcąc nadać swojej łazience indywidualny styl i charakter, decyduje się na zerwanie z tradycyjnymi wzorami wystroju i wykończenia. Wprowadzenie do łazienki czarnych baterii to ciekawy pomysł, dzięki któremu wnętrze zyska oryginalny i nowoczesny wygląd.

czarna bateria lazienkowa 1

Kolekcja Mille Black Cersanit

Czarna armatura łazienkowa staje się jednym z modniejszych trendów łazienkowych. Do niedawna ekskluzywne czarne baterie ze względu na wysoką cenę były dostępne dla nielicznych. Dzięki najnowszej kolekcji Mille Black Cersanit mogą się teraz znaleźć w każdej łazience. Ciemna barwa baterii, skontrastowana z białą umywalką,  z pewnością stanie się nieszablonowym elementem aranżacji, przykuwającym nasz wzrok. Ponadto, dzięki połączeniu z jasnymi kolorami, pozwoli nam uzyskać ciekawy, dizjanerski efekt.

czarna bateria lazienkowa 2

Kolekcja Mille Black Cersanit

Projektanci wnętrz  przy wyborze elementów wyposażenia coraz chętniej sięgają po ciemną paletę barw. Dopracowane detale: płytki, armatura, lampy połączone z bielą lub innymi jasnymi kolorami to idealna propozycja dla dynamicznych osób, otwartych na światowe trendy, które nie boją się stawiać w łazience na mocne akcenty.

czarna bateria lazienkowa 3

Kolekcja Mille Black Cersanit

Seria Mille Black należy do segmentu SOLUTION w którym zgromadzono funkcjonalne rozwiązania,  pozwalające oszczędzać wodę i pieniądze. Specjalny perlator Cersanit Water Save zapewnia ograniczenie zużycia wody o połowę. Zwiększa strumień wody poprzez jego dodatkowe napowietrzenie i ogranicza wypływ wody do 6 l/min. Głowica zbudowana z płytek wykonanych z wysokiej jakości stopu ceramicznego zapewnia płynną i precyzyjną regulację strumienia i temperatury wody oraz idealną szczelność baterii i komfort cichej pracy.

Pamiętajmy, że z baterii umywalkowej korzystamy bardzo często. Warto, aby była nie tylko ładna, lecz także funkcjonalna. Dobrze dobrana posłuży nam długie lata. Kupując armaturę do łazienki wybierajmy produkty z tej samej serii, aby wszystkie baterie były utrzymane w tym samym wzornictwie. W ofercie firmy Cersanit dostępne są aż trzy czarne propozycje dla zwolenników nowoczesnego designu:  bateria umywalkowa, wannowo-natryskowa, jak i natryskowa.

Wybór eksponowanego elementu zależy jedynie od naszych upodobań. Poza oryginalną i niestandardową czernią w kolekcji dostępne są również baterie w kolorze białym (Mille White) i klasycznym chromie (Mille).

biala bateria lazienkowa 1

Kolekcja Mille White Cersanit

chromowana bateria lazienkowa 1

Kolekcja Mille Cersanit

Armatura Cersanit Mille Black to doskonały sposób na zaspokojenie potrzeb osób praktycznych, którym zależy na optymalnym połączeniu jakości z oszczędnością i odrobiną ekstrawagancji. Decydując się na łazienkę z nutą czerni, wybierzmy własny sposób na przemycenie jej do własnego domu – rezultat w postaci stylowej i nowoczesnej aranżacji gwarantowany.

Leave a Reply