Nowoczesny okap wysuwany z sufitu

Do najważniejszych zadań okapu należy skuteczne i dyskretne oczyszczenie przestrzeni kuchennej z zapachów powstających podczas gotowania.

okap wysuwany z sufitu

Okap Franke Maris Up&Down

Na rynku mamy jednak szeroką ofertę modeli, które poza funkcjonalnością pełnią rolę dodatkowego elementu dekoracyjnego w kuchni. Do wyboru mamy też okapy, które są prawie niewidoczne i nie zabierają wiele miejsca, np. sufitowe. Możemy również połączyć wszystkie rozwiązania i zdecydować się na ergonomiczny okap wysuwany z sufitu Franke Maris Up&Down FCUD 904 C WH RF UD.

Rozpoczynając pracę urządzenie obniża się na czterech stalowych linkach. Wtedy mamy okazję podziwiać minimalistyczne wzornictwo okapu, którego kształt i wykończenie z białego szkła oraz stali szlachetnej nadają mu nowoczesnej surowości.

Gdy okap skończy swoje zadanie, unosi się z powrotem do sufitu. Pozostaje wtedy subtelnym dodatkiem w kuchni i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej.

okap wysuwany z sufituokapy wyspowe

Okap Franke Maris Up&Down

Poza wybitną jakością wzorniczą i nowoczesnym designem, Maris Up&Down charakteryzuje się również bardzo cichą pracą. Na biegu minimalnym osiąga zaledwie 48 dB(A). Urządzenie zostało wyposażone w nową generację silników RadiCal®, sterowanie Touch Control, wyłącznik czasowy oraz pilot radiowy w komplecie. Posiada 4 biegi, w tym intensywny, na którym może oczyścić do 430m3 powietrza w ciągu godziny.

Ponadto, wyposażony został w energooszczędne panele LED, które dodatkowo oświetlają strefę roboczą w kuchni. Maris Up&Down posiada również funkcję ciągłej wentylacji, dzięki której powietrze jest automatycznie oczyszczane.

Okap Maris Up&Down to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią zaskakujące, nowoczesne rozwiązania w kuchni, funkcjonalność oraz najwyższe szwajcarskie standardy jakości.

Cena: 10 999 zł

Leave a Reply