Nowy blog dla młodych projektantów

Wystartował Designerer – nowy blog dla projektantów i pasjonatów designu. Za tą inicjatywą stoi czołowy producent płyt meblowych, blatów oraz innych materiałów dla meblarstwa i wyposażenia wnętrz –  PFLEIDERER GRAJEWO SA.

Blog adresowany jest przede wszystkim do młodych projektantów i niewielkich pracowni projektowych.

Naszym zdaniem to dynamicznie rozwijającą się i siejąca pozytywny, kreatywny ferment grupa. To ich propozycje odzwierciedlają szybko zmieniające się oczekiwania młodych Polaków, którzy pasjonują się wzornictwem i szukają nowych, świeżych pomysłów – mówią twórcy Designerera. – Dlatego obok osób zawodowo związanych z architekturą i wzornictwem z pewnością chcemy przyciągnąć także tych, którzy podziwiają dobry design i chcą się nim otaczać na co dzień.

Na blogu będą pojawiać się treści dotyczące szeroko rozumianego designu, ale skoncentrowany będzie  na tematach dotyczących wyposażenia wnętrz. Ambicją zespołu redakcyjnego jest pozyskanie odbiorców i uczestników dyskusji wśród profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów. Jednym z motywów przewodnich na Designererze będzie prezentacja nowoczesnych koncepcji projektowych i praktyk kooperacji projektantów oraz producentów. Redakcja tropić też będzie szczególnie zaskakujące i inspirujące pomysły architektów, projektantów wnętrz, projektantów produktu, grafików.

Chcemy udowodnić, że ciekawe kreacje mogą pojawić się w każdej dziedzinie i że mogą kryć w sobie inspirację dla bardzo odległych z pozoru sfer projektowania.

pracownie projektowe
Blog ma już swój Fan Page na Facebooku (facebook.com/Designerer). Autorzy zapraszają do lektury i dyskusji na blogu pod adresem designerer.com

Leave a Reply