Odplamiacz i wybielacz w poręcznych saszetkach

Odplamiacz i wybielacz Clever Attack to skuteczne środki  tlenowe wspomagające pranie. Dzięki nowym opakowaniom – poręcznym saszetkom, zawierającym 60 gramów produktu są szczególnie wygodne w użyciu podczas podróży.

Odplamiacz i wybielacz Clever Attacksą zapakowane w praktyczne saszetki,  przydatne w każdej podróży. 60 gramów produktu wystarcza na dwa prania. Poręczne saszetki można mieć zawsze przy sobie, np. w torebce czy plecaku. Przypadkowe zalanie kawą w biurze nie będzie stanowiło już problemu. Produkty nie zawierają chloru i są całkowicie bezpieczne dla tkanin.

clever attack

(Odplamiacz i wybielacz w jednym Clever Attack firmy Clovin)

Clovin Clever Attack tlenowy wybielacz do prania i namaczania posiada aktywną formułę, która gwarantuje skuteczne usuwanie plam z białych tkanin. W trakcie namaczania umożliwia pozbycie się wszelkich zabrudzeń z odzieży. W przypadku szczególnie uporczywych plam skutecznie działa w formie przygotowanej masy. Może być stosowany także jako dodatek do proszku do prania w celu odświeżenia bieli ubrań. Produkt działa selektywnie tylko na plamy, nie naruszając koloru ani struktury materiału.

Clovin Clever Attack tlenowy odplamiacz w proszku służy do prania ręcznego
i mechanicznego oraz do namaczania białych i kolorowych tkanin. Dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu usuwa najbardziej uciążliwe plamy z kawy, herbaty, soków, wina, trawy czy błota. Zawarte w produkcie rozjaśniacze optyczne przywracają świeży kolor białym materiałom.

Leave a Reply