Przyjęcie w ogrodzie. Jak je urządzić…?

Długie i ciepłe letnie wieczory to idealny czas na przyjęcie w ogrodzie! Nie wiesz, jak je zaaranżować? Oto kilka, praktycznych wskazówek!

Depositphotos 161831790 s 2019

Przyjęcie w ogrodzie to nie lada wyzwanie dla gospodarzy. Jednak przy dobrej organizacji, może się okazać, że nie taki diabeł straszny, jak go malują… Aby zorganizować przyjęcie w ogrodzie, musisz pamiętać o kilku ważnych elementach… Jakich? Sprawdź i zainspiruj się!

Po pierwsze…

…potrzebne Ci będą meble ogrodowe. Ich ilość jest uzależniona od liczby zaproszonych gości. Kupując meble do ogrodu, pamiętaj, że jest to inwestycja na przyszłość! Warto więc wybrać rozsądnie!

Po drugie…

…tekstylia! Chcąc ożywić wygląd mebli ogrodowych, pomyśl o poduszkach i ciepłych pledach. Nie zapomnij także o obrusie i serwetkach, które na pewno przydadzą się podczas przyjęcia. Pamiętaj, aby wzór tkanin był spójny z resztą dekoracji i ozdób. Postaw na jeden motyw, który będzie tym przewodnim podczas imprezy.

Po trzecie…

…dekoracje! To one urozmaicą aranżowaną przestrzeń. Podkreślą też charakter przyjęcia. Lampiony i świeczki nie tylko oświetlą ogród, ale również nadadzą wyjątkowego klimatu przyjęciu. Z kolei lampki, rzucone luźno na stół lub powieszone na gałęziach drzew, sprawią, że poczujesz letnią aurę spotkania. Pamiętaj także o świeżych, polnych kwiatach.

Leave a Reply