Polacy stawiają na bezprzewodowe odkurzanie

Odkurzacz jest jednym z ważniejszych urządzeń w domowym gospodarstwie. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, ale te najpopularniejsze łączy bezprzewodowość. Co, prócz bezprzewodowego designu, mogą nam zaoferować nowoczesne odkurzacze Samsung? Poznaj wyjątkowe funkcje Jet™, Jet Bot™ oraz Bespoke Jet™.

Aż 44% odkurzaczy sprzedanych w Polsce w 2021 stanowiły bezprzewodowe odkurzacze pionowe i automatyczne. To wzrost aż o 9,4 p.p. (+48%) w stosunku do roku ubiegłego. Dlaczego konsumenci stawiają na bezprzewodowy design? Rynek odkurzaczy domowych napędza rosnąca świadomość konsumentów na temat zdrowia i higieny, ale także dążenie do tego, aby minimalizować wysiłki wkładane w prowadzenie domowego gospodarstwa. Brak plączącego się kabla oznacza dużo większą wygodę podczas odkurzania – zamiast niego mamy wydajny akumulator, który zapewnia moc potrzebną, aby wysprzątać całą powierzchnię mieszkalną. Dodatkowo, dzięki pionowej konstrukcji odkurzaczy, odciążamy kręgosłup, a w przypadku odkurzaczy automatycznych niemal zupełnie zdejmujemy z siebie obowiązek odkurzania podłóg. Samsung doskonale rozumie potrzeby konsumentów, dlatego w swoim portfolio posiada aż 3 wygodne w obsłudze odkurzacze bezprzewodowe o różnych funkcjach. Poznaj je wszystkie i wybierz model dla siebie.

Pionowy i bezprzewodowy Jet™

Samsung Jet™ to już klasyk w ofercie Samsung. Ten bezprzewodowy pionowy odkurzacz z modułem ręcznym gwarantuje efektywne sprzątanie dzięki silnikowi Digital Inverter o mocy aż do 550 W. Wyposażono go w wytrzymałą baterię, która zapewnia aż do 60 minut pracy urządzenia bez konieczności ładowania. Odkurzacz jest lekki i poręczny, dzięki czemu nie musimy wkładać zbyt wiele wysiłku w sprzątanie. Posiada również wolnostojącą stację ładującą, która utrzymuje urządzenie w stałej gotowości do pracy. Samsung Jet™ wyróżnia także wielowarstwowy system filtracji wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Ponadto, odkurzacz posiada na wyposażeniu akcesoria umożliwiające skuteczne sprzątanie powierzchni każdego rodzaju. Co więcej, do odkurzacza możemy dokupić kompatybilną stację czyszczącą, która czyni proces sprzątania jeszcze bardziej higienicznym.

Automatyczny i inteligentny Jet Bot™

Odkurzanie bywa uciążliwe i czasochłonne. Na szczęście jest Samsung Jet Bot™, czyli automatyczny robot sprzątający, który nas w tym skutecznie wyręczy. To pierwszy na świecie inteligentny robot, wyposażony w aktywny sensor 3D oraz rozwiązanie Intel® Movidius™, który dokładnie analizuje powierzchnię i plan mieszkania oraz optymalizuje drogę przemieszczania się urządzenia. Jego szerokokątna kamera 3D z dużą głębią ostrości szczegółowo skanuje szeroką powierzchnię rozpoznając i klasyfikując przedmioty, dzięki czemu inteligentny odkurzacz nie wciągnie małych przedmiotów pozostawionych na podłodze, takich jak na przykład dziecięce klocki, tylko bezpiecznie i dokładnie je ominie. Co więcej, aplikacja SmartThings pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie pracy robota, a także doglądanie domu i zwierząt domowych. Robot posiada również silnik Digital Inverter maksymalizujący siłę ssania, wpływającą na skuteczność sprzątania. Dodatkowo, urządzenie nie tylko dokładnie i samodzielnie odkurzy mieszkanie, ale również samo powróci do swojej stacji czyszczącej i opróżni pojemnik na kurz po zakończonej pracy.

Nowy, skuteczny i designerski Bespoke Jet™

Bespoke Jet™ to nowość w ofercie Samsung. Multifunkcyjny bezprzewodowy odkurzacz ze stacją czyszczącą All-in-One zapewnia higieniczne czyszczenie, dzięki obecności wielowarstwowego systemu filtracyjnego wyłapującego aż 99,999% zanieczyszczeń. Stacja czyszcząca All-in-One jednocześnie ładuje urządzenie i automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, by jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz. Dodatkowo, urządzenie wyposażono również w lepszy niż w poprzednim modelu silnik HexaJet™ , zbudowany na bazie technologii Digital Inverter, o mocy nawet 580 W, umożliwiający jeszcze skuteczniejsze odkurzanie9. Część ręczna Bespoke Jet™ waży zaledwie 1,44 kg, dzięki czemu urządzenie jest bardzo lekkie. Co więcej, posiada wydajną baterię, zapewniającą pracę urządzenia nawet do 60 minut. Po upływie tego czasu bez problemu możemy wymienić ją na zapasową i odkurzać przez kolejne 60 minut, co daje nawet do 120 minut odkurzania bez przerwy[10]. Ten bezprzewodowy odkurzacz posiada również bogaty zestaw akcesoriów, na który składają się końcówki do różnych rodzajów powierzchni. Dodatkowym atutem urządzania jest design – dostępne jest w 3 eleganckich kolorach: Satynowy Granat, Perłowa Biel oraz Butelkowa Zieleń.

Promocja ze zwrotem na konto

Bezprzewodowe odkurzacze Samsung to gwarancja efektywnego, wygodnego sprzątania. Dzięki trwającej promocji to doskonały moment na zakup jednego z nich – modelu Samsung Jet™ . Kupując ten bezprzewodowy odkurzacz możesz otrzymać aż do 400 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą  aż do 600 zł zwrotu na konto. Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie.

Leave a Reply