Ekologiczne środki czystości

Trudno dziś wyobrazić sobie zachowanie porządku i higieny w mieszkaniu, bez pomocy środków czyszczących. Na rynku dostępnych jest niezliczenie wiele produktów, mających ułatwić prace domowe – od mycia okien, przez zmywania naczyń, po pranie. Niestety, w większości zawierają one substancje chemiczne, niekorzystnie wpływające na środowisko, często również na naszą skórę.

plyn do podlog dziewczynka 2 M

Fot. Attitude

Wszystkie środki czystości ATTITUDE są oparte o naturalne składniki i całkowicie biodegradowalne, a co za tym idzie – są przyjazne dla środowiska. Nie przyczyniają się do zmian klimatu.

Seria produktów ATTITUDE:

Uniwersalny Eco Cleaner

Do czyszczenia wszystkich powierzchni. Zawiera naturalne olejki eteryczne z lawendy i grejpfruta.

Eco Cleaner Uniwersalny M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 26,30 zł

Eco Cleaner Okna i Lustra

Produkt do czyszczenia okien i luster. Skutecznie czyści nie pozostawiając smug. Otrzymał kanadyjski certyfikat Eco Logo. Zawiera naturalne olejki limonki i lawendy.

Eco Cleaner Szyby i Lustra M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 26,30 zł

Eco Cleaner Podłoga

Płyn do mycia terakoty i podłóg drewnianych. Nie pozostawia smug. Zawiera naturalne olejki z drzewa herbacianego i limonki.

Eco Cleaner Podloga M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 26,30 zł

Eco Cleaner Łazienka

Produkt do walki z uporczywym łazienkowym brudem. Nie zawiera chloru. Dokładnie czyści wszystkie powierzchnie – usuwa osad z mydła a nawet pleśń z płytek, fug i kabin prysznicowych. Zawiera naturalne olejki z drzewa herbacianego i limonki.

Eco Cleaner Lazienka M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 26,30 zł

Eco Cleaner kabina prysznicowa

Produkt do spryskiwania kabiny prysznicowej po każdej kąpieli. Zapobiega powstawaniu osadu i ułatwia utrzymanie higieny. Skład oparty jest o czyste olejki z ylang i mandarynki.

Kabina Prysznicowa M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 26,30 zł

2 w 1: ekologiczny płyn do prania i płukania

Kompleksowy środek piorący nadający ubraniom delikatny górski zapach pochodzący z naturalnych olejków eterycznych. Płyn nie zawiera żadnych optycznych wybielaczy ani enzymów.

plyn do prania dzieci 3 M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 75,00 zł

Ekologiczny płyn do prania

Dwukrotnie skoncentrowany, przyjazny dla środowiska płyn do prania ubrań białych i kolorowych. Przystosowany do prania zarówno w ciepłej jak i zimnej wodzie.  Dostępny w dwóch wersjach zapachowych – z naturalnymi olejkami eterycznymi z lawendy i grejpfruta lub z ylang i mandarynki.

Plyn do plukania M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 67,00 zł

Płyn do mycia naczyń

Stworzony do codziennego użytku. Delikatny dla skóry dłoni. Pięknie pachnie i pozostawia naczynia czyste i świeże. Zawiera olejki grejpfruta i bergamotki (pomarańczowy) lub z ylang i limonki (niebieski).

Plyn do mycia naczyn ylang M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 21,40 zł

Naturalny odświeżacz powietrza

Wykonany z aktywnego węgla i naturalnych olejków lawendy i eukaliptusa. Absorbuje i eliminuje zapach gotowania, zwierząt, papierosów, pleśni i farb. Skuteczny do 37m2.

odswiezacz powietrza lavenda2 M

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 29,90 zł

Mydło do rąk

Zawiera roślinne składniki oraz witaminę E, która wygładza dłonie. Piękny, subtelny aromat mydło zawdzięcza naturalnym olejkom eterycznym z mandarynki i bergamotki lub limonki i lawendy. Nie zawiera toksycznych imitacji zapachów. Skutecznie oczyszcza skórę.

mydlo do rak

Fot. Attitude

Sugerowana cena detaliczna: 21,90 zł

 

plyn do naczyn dziewczynka 2 M

Fot. Attitude

Produkty są dostępne w sklepie www.natural4you.pl

 

Leave a Reply