Nowoczesny i designerski grill ogrodowy

Grillowanie to coś więcej niż gotowanie – to czynność, której towarzyszy relaks, wyjątkowa atmosfera oraz spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jednym słowem grillowanie ma nie tylko zaspokajać nasz głód, ale przede wszystkim zbliżać do siebie ludzi.

nowoczesny grill ogrodowy1

Grill OFYR

Grill OFYR – design i funkcjonalność

Grill OFYR to innowacyjny sposób gotowania i grillowania na świeżym powietrzu. Jest to połączenie unikalnego designu oraz technicznie przemyślanej konstrukcji, która umożliwia grillowanie w różnych temperaturach. Nowoczesna, wykonana z najwyższej jakości stali kortenowskiej misa, posiada szeroki, płaski talerz, który stanowi powierzchnię do gotowania. Dzięki odpowiednio użytym materiałom, płyta grilla OFYR może nagrzać się w ciągu 30 – 45 minut aż do 300 °C. Uzyskane ciepło, płynnie promieniuje z centrum grilla, dzięki czemu możemy gotować potrawy w różnych temperaturach na jednej płycie. Najbardziej nagrzanym miejscem jest obszar znajdujący się najbliżej środka. Niezależnie zatem od tego czy smażysz jajka, powoli i starannie gotujesz warzywa czy też grillujesz stek, OFYR otwiera świat nowych możliwości dla zdrowego gotowania na zewnątrz.

Ekskluzywnie w ogrodzie

OFYR to produkt premium – wysoka jakość użytych materiałów oraz specjalnie zaprojektowana konstrukcja sprawia, że OFYR może stać na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych bez dodatkowego przykrycia. Jego trzyczęściowa modułowa konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie grilla w dowolne miejsce w ogrodzie. OFYR jest prosty w czyszczeniu i praktycznie nie wymaga konserwacji. Resztki żywności i nadmiar oleju znikają w ogniu – jedyne, co należy zrobić, to wytrzeć OFYR wilgotną ściereczką, by był gotowy na kolejną okazję. Kwadratowa podstawa wykonana ze stali węglowej zapewnia długoletnie użytkowanie oraz nowoczesny design. OFYR został zaprojektowany tak, by nie tylko spełniać rolę funkcjonalnego grilla najwyższej jakości, ale był także designerską ozdobą w naszym ogrodzie.

nowoczesny grill ogrodowy2

Grill OFYR

Radość ze wspólnego grillowania

Podobnie jak tradycyjne ognisko, OFYR został stworzony po to, by móc zbliżać do siebie ludzi. Okrągła konstrukcja grilla zachęca do wspólnego zbierania się wokół paleniska niczym przy prawdziwym ognisku. Innowacyjna misa z drewnem emituje kręgi ciepła, które pozwalają na gotowanie i jedzenie na świeżym powietrzu, a także tworzą przytulną atmosferę o każdej porze roku – także w zimie! Perfekcyjnie zaplanowany, nowoczesny design jest jego kolejnym atutem, gdyż sprawia, że grillowanie do dosłownie i w przenośni – czysta przyjemność. OFYR jest także idealnym rozwiązaniem plenerowym dla firm gastronomicznych, hoteli oraz restauracji, ponieważ gwarantuje nowy sposób rozrywki oraz wnosi ciepło i atmosferę na tarasy, ogrody i podwórka. Duży, okrągły talerz pozwala na obsłużenie nawet do 50 osób przy jednym OFYR 100/100.

nowoczesny grill ogrodowy3

Grill OFYR

Grill OFYR – informacje techniczne

Materiał: stal węglowa, stal kortenowska
Wysokość: 100 cm
Średnica: 85 cm lub 100 cm
Kolor: brązowy lub czarny
Cena: od 8990 zł
Dostępny tylko na www.almidecor.com

Leave a Reply