Proszek chroniący pralkę

Przyczyną osadzania się kamienia jest wysoki stopień twardości wody. Skutki posiadania twardej wody są zauważalne na umywalkach, kabinach prysznicowych, czy grzałkach czajników, natomiast gołym okiem nie widać zniszczeń w pralce.

Twarda woda powoduje osadzanie się kamienia na grzałce i bębnie, co prowadzi do ich częstych awarii. Osad jest również niebezpieczny dla bębna pralki, rur oraz węża. Może być przyczyną zniszczenia pralki, a nawet zalania mieszkania. Dlatego tak ważne jest zapobieganie osadzaniu się kamienia w pralce. Proszek Multicolor pomaga chronić pralkę podczas każdego prania.

MULTICOLOR

(Prosze Multicolor firmy Clovin)

Kamień w pralce może także zniszczyć ubrania. Pozostający na nich osad mineralny powoduje zmniejszenie miękkości pranych tkanin. Włókna tracą swoją naturalną elastyczność oraz są szorstkie w dotyku. Proszek do prania Multicolor nie tylko chroni materiały przed działaniem kamienia, ale także pomaga utrzymać ich intensywne kolory. Produkt jest uniwersalny – może być stosowany zarówno do prania białej, jak i kolorowej odzieży Piorąc ubrania różnokolorowe z białymi wstawkami uzyskamy efekt żywych kolorów oraz podkreślimy biel jasnych elementów.Multicolor jest bardzo wydajny – wystarczy 100g  proszku na 4,5 kg prania suchej odzieży.

W ofercie firmy Clovin proszek Multicolor występuje w pięcio – i dziesięciokilogramowych, poręcznych kartonach z rączką do transportu. Opakowania te są bardzo wytrzymałe, a ich rozmiar i kształt pozwalają na umieszczenie w dowolnym miejscu w pralni, łazience czy szafce ze środkami czystości. Clovin poszerzył linię proszków do prania Multicolor o nowe gramatury: 600g, 400g, saszetkę 200g oraz 2 kg + 10% gratis. Powstały one z myślą o konsumentach, których potrzeby ograniczają się do małych opakowań.

Producent: Clovin SA

Produkt: Mulitcolor

Cena det.:  200 g  – ok. 1zł;  400 g  – ok. 2,50 zł;  600 g – 3,50 zł; 5 kg –  ok. 16 zł; 10 kg – ok. 30 zł

Leave a Reply