Płyta Michała Szpaka ma sponsora

DRUTEX S.A., największy w Europie producent okien i drzwi poinformował, że Spółka została sponsorem debiutanckiej płyty Michała Szpaka, finalisty pierwszej polskiej edycji programu X-Factor.

Zaangażowanie w program X-Factor oraz zachwyt nad talentem artysty doprowadziło do rozpoczęcia rozmów Spółki na temat dalszej współpracy z Michałem Szpakiem. Kontrakt na sponsoring pierwszej płyty został podpisany w sierpniu br.

Na płycie Michał Szpak zaprezentuje się nie tylko jako wykonawca, ale także autor kilku tekstów. Większość piosenek, jak przyznaje wokalista, zostanie wykonana w języku polskim. Wyjątkowy album składający się z piosenek utrzymanych w bardzo różnorodnym charakterze i perfekcyjnie zaśpiewanych będzie stanowił kwintesencję talentu i umiejętności wokalnych artysty.

Współpraca i zaangażowanie w tego typu projekt muzyczny nie jest przypadkowy. Sam wybór wykonawcy również stanowi przemyślaną decyzję. Michał Szpak jest osobowością, wielką indywidualnością, ale przede wszystkim synonimem wyjątkowego talentu. To artysta, który znakomicie radzi sobie w każdym rodzaju muzycznym – w kolejnych programach zarówno zachwycając, jak i zaskakując słuchaczy Jego konsekwencja w dążeniu do celu i przekraczanie granic w realizacji marzeń zachwyca. Dlatego między innymi zdecydowaliśmy się zostać sponsorem jego najnowszego projektu muzycznego, Wierzę, że jego debiutancka płyta okaże się wielkim sukcesem, a Michał zajmie ważne miejsce na scenie  polskiej muzyki rozrywkowej. – powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Cieszę się, że firma DRUTEX zdecydowała się wesprzeć mój debiutancki projekt, ufając w mój talent i wierząc w sukces. Z pewnością tego rodzaju wsparcie w jeszcze większym stopniu wpłynie na moją motywację i mobilizację do stworzenia płyty, która będzie projektem perfekcyjnym, nietuzinkowym, a jednocześnie wyjątkowo energetycznym Będzie to z pewnością kolekcja nowoczesnych aranży i klimatycznych brzmień. – komentuje Michał Szpak

Płytę wydaje firma Universal Music Polska, a premierę zaplanowano na jesień br.

michał szpak

DRUTEX sponsorem płyty Michała Szpaka

Leave a Reply