Porcelana jak dzieło sztuki

Czy miejscem, w którym podziwia się sztukę, musi być muzeum? Czy wielkie dzieła malarskie zawsze powinno się oprawiać w ramy? Niekoniecznie. Okazuje się, że można otaczać się sztuką każdego dnia bez konieczności wychodzenia z domu. Na przykład podczas picia porannej kawy.

Marka Gerlach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących unikatowe produkty, wzbogaciła swoje portfolio o limitowaną serię porcelany Designer Collection. Składa się ona z dwóch zestawów  kubków – oryginalnego połączenia sztuki z formą użytkową.

porcelana 11

Designer Collection marki Gerlach

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo tych produktów. Porcelana pokryta jest motywami zaczerpniętymi z dzieł dwojga znanych polskich malarzy, którzy reprezentują  sztukę współczesną – Beaty Murawskiej oraz Mikołaja Kasprzyka.

porcelana 21

Designer Collection marki Gerlach

Porcelana z serii Designer Collection dostępna jest w dwóch zestawach składających się z czterech kubków. Każdy komplet ma eleganckie opakowanie oraz ulotkę zawierającą informacje na temat twórczości Beaty Murawskiej bądź Mikołaja Kasprzyka.

porcelana 3

Designer Collection marki Gerlach

Cena jednego zestawu wynosi 159 zł brutto.

One Response

  1. teodoro emeryto 16 lipca 2013

Leave a Reply