Otwarta kuchnia – sposób na nową przestrzeń

Otwarta kuchnia to doskonały sposób na stworzenie wygodnej strefy jadalno – wypoczynkowej. Niezbędne jest do tego odpowiednie wyposażenie, które będzie w sobie łączyło funkcjonalność z estetyką. 

Jednym z głównych walorów otwartej kuchni jest możliwość uzyskania dużej przestrzenności całego pomieszczenia. Prezentowana poniżej zabudowa kuchenna składa się z dwóch rozłożonych wzdłuż ścian stref, które zajmują jedynie niezbędną ilość miejsca. Przemyślany układ poszczególnych szafek sprawia przy tym, że wszystkie elementy wyposażenia są łatwo dostępne dla użytkowników.

KAM przestrzeń i swoboda w kuchni

KAM - przestrzeń i swoboda w kuchni

Bardzo praktyczne udogodnienie stanowi duża powierzchnia robocza blatu, która umożliwia trzymanie mniejszych sprzętów agd (mikrofalówka) i ułatwia wykonywanie wielu czynności jednocześnie. Obszerny blat wpływa także na wrażenie przestrzenności pomieszczenia.

Całość obudowana jest lekkimi frontami w kolorze drewna, które w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem doskonale komponują się z pozostałą aranżacją salonu czy pokoju jadalnego. Wszystkie elementy wykonane są z materiałów najwyższej klasy, składając się na funkcjonalną i estetyczną zabudowę, pasującą szczególnie do kuchni otwartych.

KAM propozycja zabudowy przestrzennej kuchni

KAM - propozycja zabudowy przestrzennej kuchni

Charakterystyka techniczna:

Producent: Spółka Meblowa KAM

Lidia Palisander (poziomy) – płyta mdf fornirowana

Otylia (biały) – płyta laminowana, połysku

Korpus – Orzech

Uchwyty – GUU 2508

Sugerowana cena prezentowanego zestawu – 8 900zł + sprzęt AGD 7 500zł

Leave a Reply