Pyszne i zdrowe wielkanocne wypieki z innowacyjnym piekarnikiem

Przed świętami większość z nas wpada w szał zakupów i przygotowań świątecznych. Mazurki, puszyste serniki czy pieczyste dania na uroczysty obiad wielkanocny to nie lada wyzwanie. Warto zatem zadbać o urządzenie, które ułatwi nam kulinarne przygotowania, takie jak piekarnik Haier HWO60SM5T9BH. Dzięki niemu pieczenie staje się czystą przyjemnością, a posiłki są smaczniejsze i przede wszystkim zachowują cenne wartości odżywcze.

Zdrowo, smacznie i różnorodnie

Chrupiący chleb czy bułki, soczysty indyk w doskonale przypieczonej skórce – to teraz żaden problem, dzięki zastosowanej w piekarniku funkcji pary. Przygotowanie wspaniałego i zaskakującego menu na wielkanocny obiad też nie będzie już problemem. Dzięki wbudowanej cyfrowej książce kucharskiej znajdziemy mnóstwo przepisów na ulubione dania. Teraz podczas gotowania nie pominiesz żadnego kroku, a dodatkowo innowacyjna funkcja automatycznie dobierze temperaturę oraz czas pieczenia w zależności od przygotowywanej potrawy, dzięki czemu gotowanie staje się niezwykle proste a Ty poczujesz się jak szef kuchni we własnym domu.

Inteligentne funkcje

Urządzenie pozwala na bieżąco kontrolować przebieg pieczenia, korzystając z inteligentnej termosondy, która wskazuje poziom nagrzania potraw. Dzięki temu rozwiązaniu bez problemu sprawdzimy, kiedy nasze danie osiągnie właściwą temperaturę. Dodatkowo możemy bez obaw przyrządzać potrawy ustawione na każdym poziomie wnętrza piekarnika. Jest to możliwe dzięki funkcji równomiernego rozprowadzania ciepła wewnątrz urządzenia. Pozwoli nam to szybciej i łatwiej przygotować cały obiad świąteczny. Inteligentny piekarnik wyposażony został także w Chef panel, który pozwala zwiększyć wydajność gotowania, bardziej równomierne piec potrawy w każdej temperaturze oraz skrócić czas ich przygotowania.

Innowacyjna funkcja czyszczenia wnętrza piekarnika zapewne przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy dbają o czystość w kuchni. Wystarczy wybrać program pyrolizy, a piekarnik wyczyści się bez naszego udziału, rozkładając resztki jedzenia nawet w trudno dostępnych zakamarkach, pozostawiając łatwy do usunięcia popiół. Co ważne, piekarnik posiada również program pyrolizy ECO+  czyli czyści się samoczynnie w energooszczędny sposób. Na pewno funkcja ta przyda się przy sprzątaniu po świątecznych przygotowaniach.

Prawdziwym hitem są zastosowane w piekarniku funkcje sztucznej inteligencji, między innymi “Climatech”, który gwarantuje doskonałe rozprowadzanie ciepła, oraz “Cook with Me”, czyli osobisty asystent gotowania, który łączy się z aplikacją hOn, interaktywnym ekranem dotykowym, umożliwiającym  łatwe programowanie naszych ulubionych przepisów.

Elegancki design i bezpieczne gotowanie

Piekarnik Haier HWO60SM5T9BH wyróżnia się przestronnym wnętrzem, bo aż 70 litrów, przy zachowaniu standardowych wymiarów urządzenia. Cechuje go nowoczesny i ponadczasowy design, który idealnie pasuje do każdej kuchni. Szare szkło i czarne wykończenia nadają urządzeniu niezwykle elegancki wygląd. Na podkreślenie zasługuje również boczne oświetlenie zapewniające doskonałą widoczność potraw przez cały czas gotowania. Dodatkowo, wyposażony jest w czytelny i intuicyjny wyświetlacz, za pomocą którego w prosty sposób można zarządzać dostępnymi funkcjami, temperaturą oraz czasem gotowania.

Leave a Reply