Smakuj jakości w każdym wypieku – wypiekacz do chleba

W długiej historii pieczenia chleba, Panasonic zapisał się jako marka, która pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży wypiekacz do chleba. Sprzedając je już od ponad 34 lat, można śmiało powiedzieć, że Panasonic zna i rozumie potrzeby każdego piekarza. Marka nieustannie udoskonala swoje urządzenia, wychodząc na przeciw wymaganiom klientów.

Jesteś kreatywnym cukiernikiem? A może miłośnikiem bezglutenowych wypieków? Najnowsza seria wypiekaczy do chleba sprawi, że bezproblemowe domowe wypieki staną się Twoim nowym, ulubionym zajęciem. Pomogą w tym trzy nowe wypiekacze, zaprojektowane z myślą o wymaganiach wszystkich konsumentów:

  • SD-YR2550 Srebrny, w pełni automatyczny wypiekacz do chleba z dozownikiem drożdży oraz rodzynek i orzechów
  • SD-R2530 W pełni automatyczny wypiekacz do chleba z dozownikiem rodzynek i orzechów
  • SD-B2510 Automatyczny wypiekacz do chleba

Wypiekacz SD-YR2550 mający 31 programów oraz R2530 i SD-B2510 wyposażone kolejno w 30 i 21 programów pozwalają na wypiek tradycyjnych, świeżych chlebów (również pełnoziarnistych), ciasta do pizzy, bułeczek, ciast, dżemów i kompotów, w zależności od wybranego modelu.

Co więcej, wypiekacze do chleba wyposażone są w podwójne czujniki temperatury, które mierzą temperaturę pomieszczenia oraz temperaturę wewnątrz wypiekacza. Możliwość kontroli i dostosowania czasu wypiekania zapewnia doskonałą fermentację ciasta, dzięki czemu, urośnie ono i odpocznie dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje, bez względu na warunki zewnętrzne. Nowa funkcja zagniatania ciasta naśladuje proces ręcznego zagniatania, pomagając uzyskaćpowtarzalność konsystencji ciasta z każdym wypiekiem. Dodatkowo – każdy z nowych produktów posiada wachlarz innowacyjnych rozwiązań, zaprojektowanych, aby sprawić, że pieczenie dobrej jakości wypieków we własnym domu będzie proste i przyjemne.

March Geysels z Marco Bakker mówi:

“Z Panasonic, możliwości wydają się nieograniczone. Cokolwiek chcesz stworzyć, możesz z łatwością upiec w urządzeniu, które zapewni świetne i wysokojakościowe rezultaty. Niezależnie czy jesteś początkującym piekarzem, czy uważasz się za kuchennego specjalistę, wypiekacze Panasonic pozwolą każdemu stać się mistrzem domowych wypieków.”

Nowy, elegancki design

Jako że w domu spędzamy ostatnio zdecydowanie więcej czasu, chcemy, aby akcesoria kuchenne wyglądały tak dobrze jak pracują. Nowy, poziomy design, który idealnie komponuje się z każdą kuchnią, zajmując minimalną przestrzeń na blacie oraz zakres nowych funkcji pozwalających na kreatywne i bezproblemowe wypieki, spełnia oba te warunki.

Własne ustawienia

Zupełnie nowa funkcja manualnych trybów pozwala na jeszcze bardziej kreatywne podejście do wypieków. Dzięki indywidualnie dopasowanym trybom zagniatania i wyrastania, Twój chleb i ciasta będą dokładnie takie, jakie chcesz. Możliwość dostosowania czasu zagniatania i fermentacji sprawi, że wypiekacz stanie się prywatnym asystentem w Twojej kuchni, zapewniając wysokiej jakości rezultaty. Nie musisz przejmować się męczącym i czasochłonnym zagniataniem, oczekiwaniem aż składniki osiągną temperaturę pokojową, czy używaniem tysiąca dodatkowych przyborów. Co więcej – czas przeznaczony na mycie po skończonych wypiekach jest znacznie krótszy.

Alice Ferovina, nauczycielka, piekarka oraz srebrna medalistka Great British Bake Off 2019 mówi:

„Wypiekaczy do chleba Panasonic używam już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno zaczęłam korzystać z nowego SD-YR2550 i funkcja ustawień manualnych jest niezastąpiona! Ustawienia mogę każdorazowo dopasować do wybranych przepisów, konsystencji lub smaków, co daje mi poczucie całkowitej kontroli. Proces zagniatania może być dostosowany do tego, co chcę uzyskać – pizzę, makaron czy chleb. To samo dotyczy słodkich ciast, ponieważ maszyna posiada automatyczny program, pozwalający doskonale połączyć wszystkie składniki. Kiedy już skończę, mogę wziąć gotowe ciasto i zrobić z nim cokolwiek zechcę!”

Programy do chleba

Nowe programy do chleba, zawarte w każdym z wypiekaczy z nowej linii, pozwalają na możliwie najwygodniejszy proces pieczenia. Wystarczy dodać gotowe mieszanki razem ze świeżą wodą, a maszyna zajmie się resztą, tworząc pyszny chleb w mgnieniu oka.

Programy do słodkich ciast

Nowy program dedykowany słodkim wypiekom, stworzy piękne ciasta, niezależnie od przepisu, składników czy doświadczenia! Automatyczna funkcja sama decyduje o optymalnym czasie mieszania i pieczenia, co pozwala stworzyć lekki wypiek. Twoim zadaniem jest tylko dekoracja.

Programy automatyczne

Niezależnie czy jesteś kreatywnym cukiernikiem, piekarzem, czy zapracowaną osobą szukającą sposobu na wprowadzenie wypieków do swojego życia – nowa seria wypiekaczy Panasonic pozwoli Ci na to, dzięki wachlarzowi automatycznych programów, które rozwiążą każdy problem. SD-YR2550 oraz SD-R2530 posiadają również automatyczny dozownik rodzynek i orzechów, zapewniając bezproblemowe wypieki i perfekcyjne rezultaty. Opcja mieszania dodatkowych składników, takich jak orzechy, nasiona, oliwki, szatkowane lub dojrzewające mięso w odpowiednim momencie oraz równomiernego rozprowadzania ich w cieście pozwala dostosować wypiek do indywidualnych preferencji. Ciesz się wygodnym i kreatywnym doświadczeniem pieczenia, tworząć wyjątkowe wypieki w możliwie najprostszy i najkrótszy sposób, zapewniając sobie tym samym więcej czasu spędzonego z rodziną.

Leave a Reply