Dzięki wygodnemu pojemnikowi salatka zawsze z Tobą

Razem, ale oddzielnie… Sałatka w pojemniku, a sos w dozowniku! Wystarczy tuż przed jedzeniem dodać jeden z aromatycznych sosów i ulubiona sałatka gotowa. Niezależnie czy jesteś w pracy, czy na pikniku, dzięki specjalnemu opakowaniu możesz bezpiecznie przechowywać sałatkę i zawsze cieszyć się jej świeżym smakiem. 

Zwolennikom zdrowego stylu życia KAMIS proponuje specjalny zestaw promocyjny: Salad Box czyli pojemnik na sałatkę z wbudowanym dozownikiem na sos oraz 3 sosy sałatkowe KAMIS Fit up!: Klasyczny, Pikantny i Prowansalski.

KAMIS Fit up! Salad Box to doskonały pomysł na codzienną, świeżą, pełną zdrowia i błonnika przekąskę. Wystarczy do załączonej w zestawie miski włożyć składniki ulubionej sałatki, a do wbudowanego pojemniczka wsypać wybrany sos sałatkowy Kamis Fit up! wraz z dodatkiem oliwy lub jogurtu – całość zamknąć i gotowe. Tuż przed jedzeniem sałatki należy przycisnąć guziczek  PRESS –  sos wyleje się na sałatkę nadając jej pożądanego smaku, zachowując przy tym świeżość i soczystość warzyw.

pudelko na salatke

Pojemnik na sałatkę firmy Kamis

Zawarta w sosie sałatkowym Kamis Fit up! porcja błonnika oraz kompozycja wyłącznie naturalnych składników: ziół, przypraw, prażonych ziaren czy suszonych kwiatów nada sałatce apetyczny wygląd. Tak przygotowana sałatka będzie nie tylko wyśmienicie smakowała, ale również dostarczy porcji zdrowia, bo sosy sałatkowe Kamis Fit up! nie zawierają dodatku soli, cukru ani substancji wzmacniających smak i aromat. Są za to wzbogacone naturalnym, owsianym błonnikiem.

Opakowanie zestawu promocyjnego Kamis Fit up! zawiera również propozycje przepisów kulinarnych na doskonałe sałatki oraz czytelnie przedstawioną instrukcje użytkowania i zastosowania Salad Box’u.

Leave a Reply