Nowoczesne kuchnie – 5 fenomenalnych okapów

Ostatnio pisałam o tym, jak istotnym parametrem jest wydajność okapu. Nuda! Wydajność, wydajnością, ale liczy się design! Zobaczcie 5 niesamowitych okapów!

Ten cudny okap kuchenny oferowany jest w trzech uniwersalnych kolorach: czarnym, białym i srebrnym, pasujących do każdej aranżacji kuchni. Staje się jej niesamowitą ozdobą, a co ważne – ta kosmiczna bańka doskonale pochłania zapachy kuchenne i filtruje powietrze.

nowoczesny okap

Okap BUBBLE firmy Elica, zaprojektowany przez Stefano Giovannoni

Skojarzenie ze smakiem, gotowaniem i radością jedzenia rzuca się w oczy. Ten niesamowity okap wyspowy, potrzebny, gdy urządzana jest kuchnia z wyspą, wykonany jest z kamienia. Bardziej smaczny, czy przerażający? 🙂

okap wyspowy

Okap wyspowy Pescetrullo firmy Elica, zaprojektowany przez Gaetano Pesce

K jak Kuchnia, wiele imion ma… Designerski okap kuchenny w kształcie litery “K” podkreśli charakter chyba tylko nowoczesnych wnętrz. Zwróćcie uwagę na podświetlenie – bajer!

okap nowoczesny

Okap KAPPA firmy Barriviera Cappe

W tej drewnopodobnej wersji kolejny okap może śmiało stać się wyposażeniem kuchni w stylu retro. Mega nowoczesnego retro 🙂

okapy

Okap INDY LEGNO firmy Barriviera Cappa

Wiadomo, jak ważne jest oświetlenie kuchni. Okap często ma dodatkowe światło, które pada na płytę grzewczą czy kuchenkę. Ale żeby okap był cały podświetlany i mógł stanowić normalne źródło światła?

okapy nowoczesne

Okap ALBA CUBO firmy Elica

Który Wam podoba się najbardziej?

Leave a Reply