Ceramiczne naczynia w modnych pastelach

Jednym z elementów wystroju, którego nie może zabraknąć w każdej kuchni, a także jadalni jest ceramika. Dla tych, którzy pomimo upływu czasu chcą zatrzymać w mieszkaniu odrobinę słońca i wakacyjnych wspomnień, Dekoria.pl przygotowała nowość – kolekcję ceramiki Pastellove, składająca się z produktów Cosy&Trendy.

 

ceramiczne naczynia fot1

Kolekcja ceramiki Pastellove od Dekoria.pl

Dekoria.pl – znany producent tekstyliów domowych, którego produkty od ponad 10 lat zdobią wnętrza polskich domów – stale poszerza swój asortyment, nie tylko o artykuły tekstylne, ale i dekoracyjne. Do bogatej oferty internetowego sklepu www.dekoria.pl dołączyła kolekcja ceramiki stołowej o wdzięcznej nazwie Pastellove.

 

ceramiczne naczynia fot2

Kolekcja ceramiki Pastellove od Dekoria.pl

Linia Pastellove to wysokiej jakości ceramika, zaprojektowana przez belgijskich projektantów. Inspiracją do stworzenia kolekcji była sztuka użytkowa. Naczynia wyróżnia więc prosty design, charakterystyczny dla wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, a nawet romantycznym czy shabby chic.

 

ceramiczne naczynia fot3

Kolekcja ceramiki Pastellove od Dekoria.pl

Artykuły dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach (talerze obiadowe, kubki, miski sałatowe czy półmiski), pozwolą skompletować zestaw dostosowany do naszych potrzeb. W pełni wyposażą każdą kuchnię i jadalnię i z pewnością zachwycą gości. Komplet składający się z produktów w subtelnej pastelowej kolorystyce (błękit, żółć, szarość oraz róż) to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zachować odrobinę lata w mieszkaniu. Ponadto w kolekcji znajdziemy wiele produktów z zabawnym nadrukiem, jak kubki „Be happy”, które od poranka wprawią nas w dobry humor.

 

ceramiczne naczynia fot4

Kolekcja ceramiki Pastellove od Dekoria.pl

Produkty z nowej linii Pastellove już teraz zamówimy w internetowym sklepie Dekoria.pl. Pełną listę artykułów znajdziemy pod adresem: http://www.dekoria.pl/offer/group/334/Ceramika-Cosy-Trendy-nowosc

Leave a Reply