Sezon na dynię nie tylko w kuchni

Króluje w kuchni i na salonach, jest jednym z głównych składników jesiennych potraw oraz dekoracji. Marka home&you wybrała ją także na główny motyw ozdobny domowych dodatków i akcesoriów w swojej najnowszej kolekcji. Ten sezon należy do dyni!

Zupy krem, tarty, naleśniki, sałatki – to jedne z wielu potraw, które jesienią przyrządzamy z wykorzystaniem dyni. Zastosowań charakterystycznego dla tej pory roku warzywa jest mnóstwo, zarówno na talerzu, jak i w… wyposażeniu kuchni. W najnowszej kolekcji marki home&you odnajdziemy kuchenne akcesoria ozdobione właśnie tym motywem. Są to m.in. różnej wielkości pojemniki, naczynia, misy oraz tekstylia (ręczniki, łapki itp.). Dodatki mogą być doskonałym uzupełnieniem „dyniowych” dań, a także  uroczym i spektakularnym elementem wystroju.

Dynia dodaje smaku potrawom, ale także i wnętrzom. Elementy ozdobne z pomarańczowym symbolem jesieni znalazły się również w propozycjach home&you do salonu, jadalni oraz łazienki. Za sprawą nawet kilku dodatków, takich jak: lampion, serwetka na stół, zawieszka na okno czy mydełko w kształcie dyni, możemy stworzyć w domu atrakcyjne aranżacje na cały sezon.

dynia akcesoria

Akcesoria od home&you

 

Po więcej domowych dodatków i akcesoriów z motywem dyni można zajrzeć do salonów i sklepu online: www.home-you.com.

Leave a Reply