Showroom dla miłośników drewna

Wizyta w salonie marki Wirchomski to dla miłośników drewna, ale nie tylko, gwarancja wyjątkowych doznań estetycznych. Kunszt wykonania drzwi, mebli, gabinetów czy kuchni z manufaktury Wirchomski w szczególny sposób wydobywa szlachectwo drewna i jego walory dekoracyjne.

showroom 1

Salon sprzedaży marki Wirchomski

Ekskluzywny salon sprzedaży marki Wirchomski znajduje się w Warszawie w Rezydencji Merliniego /przy ul. Dominika Merliniego 5/. Firma specjalizuje się w wszechstronnych pracach wykonywanych z drewna. Wyróżnikiem prac z manufaktury Wirchomski jest umiejętne połączenie tradycji sztuki rzemieślniczej i korzyści z pracy na najnowocześniejszych technologicznie urządzeniach do obróbki drewna.

showroom 2

Salon sprzedaży marki Wirchomski

Showroomu marki Wirchomski imponuje bogatym portfolio produktów i powierzchnią ekspozycyjną. Na 300 metrach kw. klienci mogą zobaczyć m.in. kilkadziesiąt modeli drzwi wewnętrznych, kilka modeli zabudowy kuchennej oraz unikatowe meble. Wystrój salonu utrzymany jest w minimalistycznym, loftowym klimacie. Taka stylistyka wnętrza sprawia, że głównymi „bohaterami” są ekskluzywne meble, drzwi czy gabinety, które urzekają precyzją wykonania.

showroom 4

Salon sprzedaży marki Wirchomski

Szczególne wrażenie na gościach showroomu marki robi jedno z pomieszczeń zaaranżowane na klubowy gabinet w stylu angielskim. To właśnie tutaj klienci w kameralnej atmosferze mogą porozmawiać z obsługą salonu na temat projektu i zamówienia. Na życzenie klienta w spotkaniu uczestniczyć może projektant marki Wirchomski, który pomoże w przygotowaniu koncepcji wymarzonego mebla lub gabinetu.

showroom 5

Salon sprzedaży marki Wirchomski

Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 oraz co drugą sobotę w godz. 8.00-14.00. Więcej informacji na temat marki Wirchomski i oferowanych przez nią produktów znaleźć można na stronie internetowej www.wirchomski.pl .

showroom 3

Salon sprzedaży marki Wirchomski

Leave a Reply