Sofa: wypoczynkowa i reprezentacyjna

Za co kochamy sofę? Niewątpliwie za przytulną miękkość i przyjemną wygodę, która sprzyja relaksowi oraz odprężeniu po intensywnym dniu. Z tego powodu jest jednym z najważniejszych  mebli w naszych domach. Umiejętne dobranie jej do stylistyki wnętrza sprawi, że podkreśli jego urodę i nada mu wyjątkowego charakteru.

nowoczesne sofy dante

Sofa Dante marki Adriana Furniture

Bez sofy nie wyobrażamy sobie strefy wypoczynkowej w każdym mieszkaniu czy domu. Coraz częściej gości również w przestrzeniach publicznych – w strefach wellness i SPA, salonach urody, w hotelowych holach, poczekalniach gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, banków i w recepcjach firm. Jest meblem, który swoim wyglądem ociepla każde wnętrze, wizualnie nadając mu przytulności i miękkości oraz zachęcając do relaksu. Ze względu na dość sporą powierzchnię jaką zajmuje, często bywa dominującym akcentem kolorystycznym, ale też stylistycznym i kompozycyjnym, ożywiającym pomieszczenie.

nowoczesne sofy alamo

Sofa Alamo marki Adriana Furniture

Jest także zaliczana do mebli reprezentacyjnych. To właśnie na niej siedzą goście podczas bardziej lub mniej oficjalnych spotkań. Ten fakt sprawia, że od jej wyglądu często zależy wrażenie, jakie robi na przebywających w mieszkaniu ludziach. Sofa jest niewątpliwie jednym z mebli, z którymi kojarzy nam się relaks i wypoczynek w domowym zaciszu, niezależnie od tego, czy spędzamy czas w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół czy też samotnie. To na niej lubimy czytać książkę, pić ulubioną herbatę czy sączyć dobre wino, oglądać filmy i wreszcie… przytulać się do ukochanej osoby. Bo sofa jest meblem, który z założenia ma służyć naszemu komfortowi i relaksowi, czyli oddawaniu się przyjemnościom.

nowoczesne sofy arizona

Sofa Dante marki Arizona Furniture

Sofa bywa także meblem „do zadań specjalnych”, gdy potrzebujemy miejsca do spania. W zależności od wielkości mieszkania może pełnić na co dzień lub okazjonalnie rolę łóżka. W kawalerkach i na niewielkich metrażach w nocy staje się wygodną sypialnią dla domowników lub miejscem do spania dla gości.

nowoczesne sofy bello

Sofa Bello marki Adriana Furniture

Różnorodność sof, które oferują nam showroomy i salony meblowe jest tak duża, że bez problemu staniemy się posiadaczami wymarzonego i wygodnego mebla, pasującego do aranżacji wnętrza naszego mieszkania. A jeżeli nie jesteśmy pewni co wybrać, zawsze możemy zwrócić się z prośbą o radę sprzedawcy, który z przyjemnością nam doradzi nie tylko w wyborze bryły, ale również tapicerki. Duży wybór dobrze zaprojektowanych sof oferuje polska marka meblowa Adriana Furniture.

nowoczesne sofy contenza

Sofa Contenza marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy enna 1

Sofa Enna marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy

Sofa Flex marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy hana bed

Sofa Hana-bed marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy HANA NOWOSC

Sofa Hana marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy ichi

Sofa Ichi marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy le mans

Sofa La-Mans marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy ones 1

Sofa Ones marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy silento

Sofa Silento marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy strada 1

Sofa Strada marki Adriana Furniture

nowoczesne sofy vibe bed

Sofa Vibe-bed marki Adriana Furniture

Leave a Reply