Świąteczne dekoracje: tegoroczne trendy

W tym roku święta na pewno będą białe… jeśli tylko zdecydujesz się na jeden z wiodących trendów w bożonarodzeniowych dekoracjach, czyli scandi. Możesz postawić także na pełen blasku styl glamour. A jeśli nade wszystko cenisz tradycję – mamy dla Ciebie klasyczne ozdoby w czerwono-zielono-złotej kolorystyce. Przygotuj dom na święta z Westwing.pl!

Biało i naturalnie: scandi

Wyczarujmy wspólnie białe święta! Nie liczmy na śnieg, sięgnijmy po najnowszy trend scandi – urokliwe figurki reniferów, jeleni, aniołków, elfów i innych leśnych stworów, a także świeczniki i zawieszki – wszystkie utrzymane w białej kolorystce. Aby nie było zbyt chłodno, śnieżnobiałe dekoracje można przełamać naturalnym drewnem lub odrobiną złota. Idealnym dopełnieniem aranżacji będą dekoracje świetlne z rattanu z ledowym oświetleniem.

3 swieta dekoracje scandi

fot. Westwing.pl

Święta w estetyce scandi to hit tegorocznej zimy, dlatego w tym roku zaplanowaliśmy wiele kampanii z prostymi, ale niezwykle efektownymi ozdobami w tym stylu – mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Polska, dodając: – Takie dekoracje doskonale wpisują się w modny eko-trend, bo wiele z nich wykonanych jest z naturalnych materiałów.

swieta dekoracje 1

fot. Westwing.pl

Święta pełne blasku: glamour

Święta kochają blask! Choinkowe światełka, świece, lampiony, bombki… Takie elementy budują niepowtarzalną, świąteczną atmosferę. Jeśli chcemy cieszyć się blaskiem w bardziej wysublimowanej wersji, warto rozważyć aranżację świąteczną w stylu glamour.  – Aby udekorować dom w zgodzie z glamourowym trendem, ubierzmy choinkę w bombki w trzech kolorach: białym, srebrnym i czarnym lub monochromatycznie, na przykład wybierając tylko czarne ozdoby – radzi Marta Suchodolska.

2 swieta dekoracje glamour

fot. Westwing.pl

Styl glamour lubi wychodzić poza schematy. Zamiast wieszać świąteczne lampki na choince lub ścianie, włóżmy je do szklanej misy lub wazonu – po zaświeceniu „efekt WOW” murowany!

Warto postawić też na oryginalne materiały. Ceramiczne figurki zastąpmy dekoracjami wykonanymi z… cementu.

swieta dekoracje 2

fot. Westwing.pl

Czerwień w roli głównej: klasyczne święta

Królowa jest tylko jedna – czerwień! To ona od lat dominuje w bożonarodzeniowych dekoracjach, rozgrzewając smutną, grudniową scenerię. W tym roku na Westwing.pl zawita  w mocnych, głębokich odcieniach, którą stylistki firmy łączą z dostojnym złotem, ciemną zielenią i śnieżną bielą.

1 swieta dekoracje klasyczne

fot. Westwing.pl

Przygotowana przez nas kolekcja przypadnie do gustu zwolennikom tradycyjnych świąt. Bombki i dekoracje utrzymane w klasycznej, świątecznej kolorystyce wprowadzą do domu ciepłą, przytulną aurę. Ich urok warto podkreślić delikatnym blaskiem świec i lampionów. Nic bowiem nie buduje tak klimatu, jak nastrojowe światło – dodaje Marta Suchodolska.

swieta dekoracje 3

fot. Westwing.pl

Jak pięknie mogą prezentować się aranżacje świąteczne w stylistyce scandi, glamour oraz utrzymane w duchu ponadczasowej klasyki można przekonać się odwiedzając pierwszy  w Europie sklep Westwing, który został otwarty w listopadzie br. w warszawskiej Arkadii.

4 swieta dekoracje

fot. Westwing.pl

Leave a Reply